Інтерфакс-Україна
12:48 04.06.2023

Плани люблять тишу, оголошення про початок контрнаступу не буде - Міноборони України

1 хв читати
Плани люблять тишу, оголошення про початок контрнаступу не буде - Міноборони України

Оголошення про початок контрнаступу не буде, заявила заступник міністра оборони України Ганна Маляр.

"Плани люблять тишу. Оголошення про початок не буде", - написала Маляр у Telegram-каналі, опублікувавши відповідний відеоролик із військовослужбовцями.

Раніше Маляр заявляла, що Збройні сили України не будуть оголошувати про початок контрнаступу, оскільки це секретна інформація.

"Важливо зрозуміти, не буде такого дня, коли Збройні сили скажуть: "завтра починаємо контрнаступ". Це неможливо в умовах війни, тому що це секретна інформація. Це плани Збройних сил, які ми не маємо права в публічному просторі обговорювати, зокрема й самі військові їх не обговорюють. Водночас не потрібно зводити публічно контрнаступ лише до якихось активних наступальних дій", - сказала Маляр.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Путін занадто багато разів брехав у минулому, стратегія миру через силу залишається нашим пріоритетом – Сибіга

В Україні очікуються грози, з понеділка у західних і північних областях буде прохолодніше

Спочатку має бути припинення вогню, а потім перемовини, – Лещенко

Європейські лідери підготували спільну заяву за результатами перемовин на Алясці – Туск

Трамп заявив про домовленість укласти мирну угоду, а не тимчасове перемир’я

Стубб вказав на важливість гарантій безпеки для України після інформування Трампа щодо переговорів на Алясці

Радник Зеленського спростував інформацію про повітряне перемирʼя до тристоронньої зустрічі лідерів

Preliminary deal on ceasefire in the skies could have been reached in Alaska – journalist

Повідомлено підозру депутатці сільради на Київщині та її поплічникам за протиправне заволодіння 92 га землі

Трамп передав позицію Путіна, що мирна угода краща за перемир'я, – журналіст з посиланням на джерело

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА