Інтерфакс-Україна
13:57 04.06.2023

Заворушення в Сенегалі призвели до загибелі 15 осіб, 500 затримано

1 хв читати

Зіткнення демонстрантів з поліцією і військовими призвели за останні дні до загибелі 15 осіб у містах Сенегалу, передають у неділю африканські ЗМІ.

Акції протесту почалися в країні в четвер, коли місцеві жителі вийшли протестувати проти вироку до двох років в'язниці опозиціонера Усмана Сонко. У п'ятницю до операції з відновлення порядку в столиці країни долучилися військові.

У підсумку, за даними ЗМІ, ситуація поступово нормалізується. Так, протягом суботи в передмістях Дакара все ще спостерігалися заворушення, але в самому місті ситуація була під контролем поліції.

Під час заворушень серйозної матеріальної шкоди зазнали магазини, банки, об'єкти інфраструктури в Дакарі. У поліції повідомили, що затримали 500 ймовірних призвідників заворушень.

ОСТАННЄ

Сибіга закликав держави-члени ЄС увалити рішення щодо "репараційного кредиту" цього тижня: є щонайменше 5 причин, чому це необхідно саме зараз

США залишили в силі вимоги вивести українські війська з Донбасу - ЗМІ

Канада на "Рамштайні" оголосила про новий пакет підтримки України

Україна, Молдова та Нідерланди першими підписали Конвенцію про компенсаційну комісію для України

Україна та партнери профінансують контракти для військових, які захочуть лишитися в армії після війни – Зеленський

Кошта запросив Зеленського на саміт ЄС

Україна хотіла б отримати EUR40-45 млрд з активів РФ вже у 2026р та використати їх виключно на відновлення - Зеленський

Прем’єр Нідерландів сподівається на ухвалення Єврорадою рішення щодо фінансування потреб України за допомогою заморожених російських активів

Україна розглядає членство в ЄС як частину гарантій безпеки з боку країн Європи - Зеленський

Міносвіти: 19 закладів освіти отримали сучасну агротехніку в межах проекту з JICA

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА