Інтерфакс-Україна
21:05 05.06.2023

Україна має достатньо зброї, щоб розпочати контрнаступ - глава МЗС

1 хв читати
Україна має достатньо зброї, щоб розпочати контрнаступ - глава МЗС

Україна має достатньо зброї, щоб розпочати контрнаступ проти РФ, і ця операція принесе країні перемогу, необхідну для вступу до НАТО, заявив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба.

Як зазначив міністр в інтерв'ю агентству Reuters, Україна вже декілька місяців готується до атаки для повернення окупованих РФ територій із використанням танків, бронемашин і артилерії, наданих західними союзниками.

На запитання про те, чи розпочався контрнаступ, Кулеба не відповів, але наголосив, що найголовніше - "не те, коли він розпочався, а те, щоб він закінчився перемогою українців".

"Членство в НАТО не може зупинити цю війну, але членство в НАТО зупинить подальші війни. Тому найкращий спосіб гарантувати безпеку в регіоні - прийти до того моменту, коли Україна стане членом НАТО", - сказав він.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Окупанти атакують Дніпропетровщину дронами і артилерією, двоє постраждалих

РФ дроном вдарила по автобусу в Херсоні, дві жертви та 16 поранених - Прокудін

Франція, Британія та Німеччина віддані підтримці України - Макрон

Зеленський обговорив із президентом Фінляндії Стуббом "координацію позиції" щодо спільної роботи з США для припинення російської агресії

Зеленський обговорив із премʼєром Іспанії Санчесом необхідність врахування "спільної європейської позиції" на шляху до справедливого миру

Ворожий БпЛА поцілив у меблевий магазин у Харкові, є поранені - Терехов

Керівник ЦПД: Путін продовжує вдавати, що він може говорити про Україну без України

Зустріч представників США, України та Європи планується у суботу в Британії - ЗМІ

Політики та експерти переконані, що Трамп спробує змусити Україну піти на поступки РФ

Віткофф неправильно зрозумів заяви Путіна і прийняв їх за поступку - ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА