Інтерфакс-Україна
10:59 06.06.2023

Через підрив греблі Каховської ГЕС у Херсоні організовано евакуацію з прибережних кварталів - начальник МВА

1 хв читати
Через підрив греблі Каховської ГЕС у Херсоні організовано евакуацію з прибережних кварталів - начальник МВА

Херсонська міська військова адміністрація організувала безоплатну евакуацію жителів прибережних районів обласного центру та населених пунктів територіальної громади через їх очікуване підтоплення внаслідок підриву греблі Каховської гідроелектростанції російськими окупантами в ніч на вівторок, повідомив начальник Херсонської міської військової адміністрації Роман Мрочко.

"У зв'язку з підривом Каховської ГЕС існує загроза можливого підтоплення мікрорайону Корабел та району Річкового порту. Також частково можливе підтоплення Антонівського та Садівського старостинських округів. Херсонська міська військова адміністрація організувала безкоштовну евакуацію. Всі необхідні служби працюють над цим", - написав Мрочко в телеграмі.

За його словами, інформацію про локації евакуації саме в Корабельному районі можна отримати за тел: +38 (099) 736-22-30. Додаткову інформацію можна отримати за телефонами міської гарячої лінії: +38 (050) 040-44-24, +38 (098) 958-17-90. Жителям старостинських округів із питання евакуації слід звертатися до старости, повідомив голова міськадміністрації.

Мрочко закликав жителів Херсонської територіальної громади зберігати спокій і не піддаватися паніці.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Паліса: Проінформували представників посольств партнерів про ситуацію на фронті, стан енергетики та потреби Сил оборони

У канцелярії президента Польщі підтвердили офіційний візит Зеленського у п'ятницю

Український урядовий борт здійснив посадку в Польщі

Суд переніс на невизначений термін розгляд справи про розірвання договору оренди УПЦ (МП) з Києво-Печерською лаврою

Ворог ударив по цивільному авто на Одещині: загинула мати, троє дітей постраждали

Ткаченко: В Києві встановили перше мобільне укриття

Нацполіція спільно з австрійськими правоохоронцями затримала причетних до вбивства українця у Відні

"Укренерго" у п’ятницю застосовуватиме обмеження електроенергії в більшості регіонів України

Рада директорів AmCham поповнилася представниками Shield AI та Procter & Gamble, головою переобрано Кошарну

На Одещині перекрили трасу М-15 Одеса – Рені

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА