08:07 07.06.2023

Рівень води в результаті руйнування дамби Каховської ГЕС збільшиться на метр протягом 20 годин

1 хв читати
Рівень води в результаті руйнування дамби Каховської ГЕС збільшиться на метр протягом 20 годин

Рівень води внаслідок руйнування дамби Каховської ГЕС збільшиться на метр упродовж 20 годин, повідомив голова Херсонської ОВА Олександр Прокудін.

"Через значні руйнування дамби вода ще буде прибувати. За нашими прогнозами рівень води збільшиться ще в районі метра протягом 20 годин", - сказав він у відеозверненні в телеграм-каналі.

Водночас, за його словами, інтенсивність підтоплення зменшується.

Також голова ОВА зазначив, що вночі почало підтоплювати Білозерську громаду.

"На ранок затоплено 1852 будинки на правобережній Херсонщині. Вночі звернулося 13 осіб, серед яких п'ятеро мешканців лівобережжя. Станом на 6 ранку евакуйовано 1457 осіб. Зокрема з мікрорайону Корабел вивезли 1286 осіб", - сказав він.

Прокудін повідомив, що всі служби працюють для допомоги людям. Протягом ночі надзвичайних подій не зафіксовано.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Розмови про повернення Держкіно до сфери управління Мінкультури ведуться - Точицький

Європа має підтримати ультиматум Трампа Путіну – екс-міністр Ландсбергіс

Міноборони не погодило рішення наглядової ради Агентства оборонних закупівель продовжити контракт із його головою

Україна та Німеччина виступили співзасновниками Global GovTech Board - спільноти цифрових міністрів

ЄС надасть Україні 35 млрд євро допомоги у 2025 році - Домбровскіс

Уряд працює над сховищами подвійного призначення для збереження культурних артефактів - Точицький

135 шахтарів врятовано під час аварії на шахті у Дніпропетровській області - ДСНС

Точицький про досягнення телемарафоном поставленої мети: не можу сказати, що я задоволений

Фракція "Голос" видала заяву із засудженням переслідування та дискредитації військових з боку правоохоронних органів

Керівника Центру страткомунікацій та інформбезпеки буде призначено після відбору, але конкурс не передбачається - Точицький

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА