Інтерфакс-Україна
09:35 07.06.2023

Велика Британія збирає інформацію про руйнування на Каховській ГЕС - прем'єр

1 хв читати
Велика Британія збирає інформацію про руйнування на Каховській ГЕС - прем'єр

Британська розвідка не знає, що призвело до руйнувань на Каховській ГЕС, але вивчає обставини події, заявив прем'єр-міністр Великої Британії Ріші Сунак журналістам перед вильотом до Вашингтона.

"Наші військові та розвідувальні служби наразі вивчають обставини руйнування - ще зарано робити якісь висновки та оголошувати остаточне судження", - цитує Сунака Sky News.

Раніше представник Ради національної безпеки США Джон Кірбі заявив, що у Вашингтоні здійснюють аналіз даних про ситуацію з пошкодженням Каховської ГЕС і поки що не мають у своєму розпорядженні достатньої інформації, щоб судити про те, що там сталося.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

САП і Європейська прокуратура запобігатимуть зловживанням при використанні міжнародної допомоги Україні

Через влучання в енергетичний об'єкт знеструмлено 61 тис. абонентів - "Чернігівобленерго"

Окупанти 25 разів обстріляли міста і села Донецької області за добу, поранено 5 мирних жителів – ОВА

До мовного омбудсмена надійшло понад 2,2 тис. скарг про порушення законодавства за три квартали

УПЦ (МП) подала апеляцію на відмову у застосуванні заходів забезпечення позову у справі про припинення діяльності Церкви

СБУ затримала громадянина РФ, який під виглядом добровольця вступив до Сил оборони і почав шпигувати для ФСБ

В Єврокомісії пояснили суть репараційної позики, її ризики, необхідність гарантій та можливий термін надання

БЕБ викрило контрабанду ювелірних виробів та годинників через провідників поїзду Варшава-Київ

ГУР отримало від благодійників 18 безпілотних комплексів

Епопея з поставками "Томагавків" може зайняти щонайменше кілька місяців - голова делегації Ради у ПА НАТО

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА