Інтерфакс-Україна
19:21 07.06.2023

Близько 85 тис. осіб перетинають кордон у будні дні в обох напрямках

1 хв читати
Близько 85 тис. осіб перетинають кордон у будні дні в обох напрямках

У середньому за добу кордон зараз перетинають у будні приблизно 85 тис. осіб в обох напрямках, на вихідних кількість людей може сягати і 100 тис., повідомив речник Державної прикордонної служби України Андрій Демченко.

"Наразі будь-якого різкого або поступового збільшення пасажиропотоку ми не бачимо. У середньому за добу кордон зараз перетинають у будні дні близько 85 тис. осіб в обох напрямках. На вихідних або перед ними кількість людей, які перетинають кордон, може сягати і 100 тис. осіб в обох напрямках", - сказав Демченко на брифінгу в середу.

У відомстві зазначили, що пріоритету ані на виїзд, ані на в'їзд зараз немає. У процентному відношенні пасажиропотік коливається 50 на 50.

Спікер поінформував, що за 5 місяців 2023 року на держкордоні прикордонники оформили приблизно 13 млн осіб, із яких 11,1 млн - громадяни України.

"Загалом від початку повномасштабного вторгнення на кордоні нашими інспекторами оформлено 42,5 млн осіб", - повідомив він.

Найбільший пасажиропотік на кордоні з Польщею - близько 50%

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ППО знешкодила 167 зі 194 засобів повітряного ураження, якими РФ атакувала Україну

Три людини постраждали через ворожі атаки дронів на Херсонщині в неділю

Через російські обстріли одна людина загинула та одна постраждала на Херсонщині

Окупанти атакували обʼєкти енергетичної та сільськогосподарської інфраструктури на Полтавщині

США не мають жодного відношення до останнього нападу Ізраїлю на Іран, заявив Трамп

Окупанти обстрілювали Нікопольщину, виникла пожежа на приватному підприємстві, над областю збито крилату ракету і чотири БпЛА

Окупанти за добу втратили 1170 осіб та 90 од. автотехніки

Окупанти обстріляли 14 населених пунктів Запорізької області, четверо постраждалих - Федоров

15 червня: Яке сьогодні свято, все про цей день

Кремінь про порушення мовного закону на концерті в Києві: це про національну гідність і відповідальність буде

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА