Інтерфакс-Україна
20:27 07.06.2023

Німеччина передасть постраждалим регіонам півдня України генератори, фільтри для води, водоочисне обладнання та самоскиди для прибирання сміття

1 хв читати
Німеччина передасть постраждалим регіонам півдня України генератори, фільтри для води, водоочисне обладнання та самоскиди для прибирання сміття

Міністерство закордонних справ ФРН, рішуче засудивши руйнування Каховської ГЕС, оголосило про негайне постачання постраждалим регіонам генераторів, фільтрів для води, водоочисних споруд, а також обладнання для організації тимчасового притулку.

"Руйнування Каховської дамби в Україні є порушенням міжнародного гуманітарного права і призводить до страждань і поневірянь для цивільного населення, а також до катастрофічних наслідків для довкілля. Ми рішуче засуджуємо цей зловмисний акт", - йдеться у твіттері зовнішньополітичного відомства ФРН.

"Щоб допомогти, ми вже закупили 56 генераторів і 5000 фільтрів для води, а також предмети для притулку, які будуть відправлені в Україну негайно", - уточнюється в повідомленні.

Крім того, до транспортування готуються водоочисне обладнання, здатне забезпечити питною водою 60 тисяч осіб, і самоскиди для вивезення сміття. "Наші партнерські організації, що працюють у регіоні, надають допомогу в евакуації та роздають продуктові набори нужденним".

Як зазначається, від початку війни ФРН виділив понад 16,8 млрд євро на підтримку України. "Ця допомога включає гуманітарну допомогу, стажування, реагування на стихійні лиха, проєкти стабілізації та допомогу в розслідуванні воєнних злочинів, а також гуманітарні операції з розмінування".

 

 

 

ОСТАННЄ

"Укрзалізниця" повідомила про рух поїздів у зонах підвищеного ризику станом на 2 лютого

ПС ЗСУ: 157 ворожих БпЛА знешкоджено, є влучання балістики та 12 безпілотників

Облрада: Удари по трасах за Павлоградом та атаки на Тернівку не випадкові - загроза для людей і економіки Дніпропетровщини

Генштаб зафіксував впродовж доби 179 бойових зіткнень

Трамп заявив, що може "врятувати" ООН від фінансового колапсу, однак не підтвердив, чи США сплатять заборгованість

Ворог завдав удари по 35 населених пунктах Запорізької області, поранено 10 людей - ОВА

У січні окупанти захопили майже вдвічі менше території, ніж у грудні - 245 кв. км - DeepState

Сьогодні Дніпропетровщина в жалобі за шахтарями, загиблими в результаті ворожої атаки - ОВА

Російські війська обстріляли житлові квартали Дніпровського району Херсона, відомо про двох постраждалих

Окупанти за добу втратили 850 осіб та 148 од. спецтехніки - Генштаб

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА