Інтерфакс-Україна
17:17 08.06.2023

Головний рабин України потрапив у Херсоні під обстріл російських окупантів

1 хв читати

Головний рабин України Моше Реувен Асман прибув до Херсона, щоб допомогти постраждалим від підтоплення, спричиненого руйнуванням греблі Каховського водосховища, але потрапив під обстріл із боку російських окупантів.

"Я в Херсоні, пливли за людьми - дивом вижили", - написав Асман у фейсбуці у четвер, прикріпивши до повідомлення відеозапис, де він на вулицях Херсона розповідає про свою поїздку, але початок обстрілу перебиває розповідь.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Києві судитимуть чоловіка за зґвалтування та розбійні напади на жінок

В Нідерландах скасували концерт пропутінської співачки Леонської – МЗС України

Найближчі два дні Україну чекає сира прохолодна погода, місцями з туманами та невеликими дощами

Поліція Києва інформує про ймовірне мінування ряду об’єктів, в тому числі будівлі суду, де розглядається справа детектива НАБУ Магомедрасулова

Генштаб ЗСУ: На гуляйпільському напрямку ситуація складна, але оточення немає

Офіс генпрокурора розпочав провадження щодо батька та брата заступниці генпрокурора Вдовиченко - ЦПК

Волонтери УЧХ допомагали ліквідувати наслідки російської атаки БпЛА на Запоріжжя

Антикорупційні органи викрили факт розкрадання 140 млн грн, виділених на відновлення тепло- та водопостачання у прифронтових містах на Донеччині

Прискорений прикордонний і митний контроль в русі в окремих поїздах запуститься із січня 2026р - Свириденко

Лубінець: Уряд зволікає з актами про захист осіб, постраждалих від сексуального насильства, пов'язаного з війною

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА