Інтерфакс-Україна
21:44 08.06.2023

З підтоплених територій Херсонської області евакуйовано 2339 осіб, із них 120 дітей - МВС

1 хв читати
З підтоплених територій Херсонської області евакуйовано 2339 осіб, із них 120 дітей - МВС

Наразі з підтоплених унаслідок підриву окупантами Каховської ГЕС територій евакуйовано 2339 осіб, із них 120 дітей, повідомляє МВС.

В оперативній інформації про ліквідацію наслідків підриву Каховської ГЕС у телеграм-каналі МВС у четвер увечері зазначено: "З підтоплених територій евакуйовано 2339 осіб (із них 120 дітей). Врятовано 563 особи (з них 28 дітей)".

За інформацією МВС, надано психологічну допомогу 201 людині, розгорнуто роботу 9 евакуаційних пунктів.

Зазначається, що від початку робіт до Служби порятунку надійшло 856 звернень громадян.

За попередніми даними, загалом підтоплено 32 населені пункти та 3625 будинків на правому березі Дніпра.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Окупанти втратили 210 військових на покровському напрямку, ще один бій триває - Генштаб

Ізраїльські сили ППО збивають ракети, запущені з території Ірану

Миру не буде, поки в Ірану є ядерна зброя, заявив Трамп

Трамп обговорив з Путіним конфлікт Ізраїлю та Ірану, значно менше говорили про війну Росії та України

Макрон закликав Пезешкіана утриматися від ескалації з Ізраїлем

ЄС закликав держави Близького Сходу до стримання та відмови від подальших кроків, які можуть призвести до серйозних наслідків

Велика Британія перекидає літаки на Близький Схід для підтримки регіональної безпеки – Стармер

Зеленський повідомив про звільнення Андріївки на Сумщині

Зеленський: Російські ударні дрони залишаються щоденною загрозою, захисту українського неба має бути більше

Серед повернених військовополонених з РФ є захисники Маріуполя та "Азовсталі"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА