Інтерфакс-Україна
15:40 10.06.2023

Окупанти обстріляли прикордонні села Сеньківка та Харківка в Чернігівській та Сумській областях - ОК "Північ"

1 хв читати
Окупанти обстріляли прикордонні села Сеньківка та Харківка в Чернігівській та Сумській областях - ОК "Північ"

Російські окупанти обстріляли вранці село Сеньківка Чернігівського району Чернігівської області, а близько опівдня - село Харківка Шосткинського району Сумської області, повідомляють на сторінці Оперативного командування "Північ" у Facebook.

"З 09:35 до 09:50 зафіксовано 6 приходів, імовірно зі ствольної артилерії, в районі н.п. Сеньківка... З 11:55 до 12:05 зафіксовано 3 приходи, попередньо міномет 120 мм, в районі н.п. Харківка", - ідеться в повідомленні.

В обох випадках про втрати серед місцевого населення або пошкодження цивільної інфраструктури інформація не надходила.

Сеньківка розташована за 2 км від місця сходження кордонів України, Білорусі та РФ, Харківка безпосередньо прилягає до держкордону з РФ.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Нафтогаз відновив постачання газу в Шостці після ударів російських агресорів - Корецький

Сили оборони відбили з початку доби 174 ворожі атаки - Генштаб

Робочі танки в російській армії закінчилися – OSINT

РФ, Іран та КНДР втрачають доступ до постачання військових компонентів і почали їх підробку

УЧХ підтримує жителів Шостки після російських повітряних атак

Шмигаль зустрівся з новопризначеним послом Німеччини, говорили про співпрацю в ОПК та розвиток СП

Зеленський запропонував президенту ПА ОБСЄ призначити спецпосланника щодо повернення українських дітей

Українська розвідка працює, щоб не допустити використання РФ суден "тіньового флоту" для диверсій у Європі – Зеленський

Зловмисники викрали в Кривому Розі підприємця, катували і вимагали $500 тис. викупу

Київ передав 3 армійському корпусу ще 3000 FPV-дронів – мер

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА