Інтерфакс-Україна
19:45 10.06.2023

У підтоплених районах Херсона рівень води знизився більш ніж на метр, проте місцевих жителів просять евакуюватися

2 хв читати
У підтоплених районах Херсона рівень води знизився більш ніж на метр, проте місцевих жителів просять евакуюватися

У підтоплених районах рівень води знизився більш ніж на 1 м., проте жителів мікрорайону Острів закликають евакуюватися, йдеться в повідомленні Херсонської міської військової адміністрації в суботу.

"Рівень води знизився більш ніж на 1 м. Евакуйовані люди, розселені в місті, безоплатно харчуються та забезпечені усім необхідним", - інформував начальник Херсонської МВА Роман Мрочко в телеграм-каналі.

"Прошу громадян, які зараз залишилися в мікрорайоні Острів, ви повинні зрозуміти, що необхідно евакуюватися. Адже після того, як спаде вода, всі комунальні служби будуть відправлені на Острів для ліквідації наслідків. Для цього знадобиться чимало часу. Ви маєте поставитися до ситуації з розумінням", - наголосив він.

Крім того, Мрочко повідомив про запровадження в Херсонській громаді заборони на купання, вилов риби та забір води.

Він наголосив, що "у зв'язку з надзвичайною ситуацією внаслідок руйнування дамби Каховської ГЕС, значна кількість домогосподарств, каналізаційних споруд, територій населених пунктів Херсонської громади зазнали підтоплення. Як наслідок - води мають високий ступінь забруднення".

"Щоб не допустити поширення інфекційних захворювань (вірусний гепатит А, лептоспіроз, туляремія, холера, гастроентероколіти тощо) та їх потрапляння у водойми, на території Херсонської МТГ (міської територіальної громади - ІФ-У) діє заборона купання, водопою тварин, забору води, вилову риби в акваторії Дніпра та акваторії інших водойм, місцях затоплення (підтоплення) населених пунктів Херсонської МТГ", - повідомив голова Херсонської МВА в суботу ввечері.

 

 

 

 

 

 

 

ОСТАННЄ

Три чверті українців готові до миру із замороженням фронту та гарантіями безпеки, стільки ж проти миру без гарантій - соцопитування

Сили оборони знищили 133 російські БПЛА

Консерватор Каст здобув перемогу на виборах президента Чилі

Уряд запускає відбір кандидатів до наглядових рад ключових енергетичних компаній – прем'єрка

Через обстріл на Дніпропетровщині знеструмлено залізничну контактну мережу, поїзди затримуються - Укрзалізниця

Росіяни обстріляли громади Дніпропетровщини, п'ятеро постраждалих, пошкоджено інфраструктуру і транспортне підприємство

Окупанти за добу втратили 980 осіб та 207 од. спецтехніки

Під ворожим обстрілом опинилися 24 населені пункти Запорізької області, є постраждалі

15 грудня: Яке сьогодні свято, все про цей день

Кількість жертв теракт у Сіднеї зросла до 16 осіб, серед них 10-річна дитина - ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА