Інтерфакс-Україна
20:07 10.06.2023

Із підтоплених територій евакуйовано 2 678 людей, 29 вважаються безвісти зниклими

1 хв читати
Із підтоплених територій евакуйовано 2 678 людей, 29 вважаються безвісти зниклими

Упродовж дня з місць підтоплення вдалося евакуювати 80 осіб, загалом врятували - 2678 осіб, водночас 29 вважаються безвісти зниклими, інформував міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко в ефірі всеукраїнського телемарафону.

"На цей момент ми врятували 2678 людей. Намагаємося проводити евакуаційні заходи, навіть незважаючи на те, що ворог постійно обстрілює місця евакуації, наших рятувальників, поліцейських та волонтерів. Але ми сьогодні близько 80 людей врятували", - повідомив він.

За даними МВС України, наразі зниклими безвісти вважаються 29 осіб.

Крім того, Клименко зазначив, що в зоні катастрофи на правому березі не було жодного випадку мародерства.

Також міністр наголосив, що відомство постійно контактує з волонтерами, які ведуть рятувальні роботи в підтоплених районах.

"Усі волонтери, які працюють на території Херсона, обліковані... Ми повинні чітко розуміти, скільки в нас є плавзасобів. Ми чітко маємо розуміти, якими силами і засобами можемо оперувати кожної години, кожної хвилини", - зазначив він.

Також МВС України інформувало, що в суботу, станом на 20.30, у Херсонській області підтоплено 46 населених пунктів, 32 з них - на підконтрольній території. Водночас у Миколаївській області, за даними МВС, підтоплено 31 населений пункт, евакуйовано - 982 особи.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Обстріли Нікопольщини та Кривого Рогу: поранено вісім цивільних – Лисак

Терор РФ проти України вийшов на новий рівень, заявляє глава МЗС Австрії

РФ вночі атакувала транспортну інфраструктуру Кременчука, намагаючись пошкодити переправу через Дніпро, рух автомобілів відновлено

Трамп зробив останнє попередження ХАМАС

Зустріч із Трампом на Алясці дала Путіну те, що він хотів – Зеленський

На честь Дня воєнної розвідки України Москву "прикрасили" листівками з написом "відповідальність неминуча" - джерело

Петиція до Кабміну про гідний рівень оплати праці педагогам набрала 25 тис. голосів

Робота з ліквідації наслідків ворожої атаки в Києві продовжиться зранку понеділка, двоє загиблих та 20 постраждалих

Зеленський анонсував зустріч у форматі "Рамштайн" наступного тижня

Унаслідок ворожого мінометного обстрілу Куп’янська поранено 6-річну дитину

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА