Інтерфакс-Україна
13:17 12.06.2023

У Раді почали збирати підписи за відставку Стефанчука з посади спікера

1 хв читати
У Раді почали збирати підписи за відставку Стефанчука з посади спікера

У Верховній Раді з ініціативи члена фракції "Європейська солідарність" Олексія Гончаренка почали збирати підписи народних депутатів за відкликання Руслана Стефанчука з посади голови українського парламенту.

"Я отримав підписні листи. Далі ми маємо зібрати 150 підписів. Після цього питання про відкликання Стефанчука буде винесене на голосування в залу... Уже є вісім підписів", - написав Гончаренко в телеграм-каналі в понеділок.

За його словами, "Рада не працює, а Стефанчук блокує роботу і перешкоджає діяльності народних депутатів".

Як повідомлялося, Гончаренко 10 червня заявив про те, що ініціює процедуру відставки Стефанчука з посади голови Верховної Ради.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Понад 135 бойових зіткнень за добу на фронті – Генштаб

ЦВК зареєструвала Слинька нардепом від "Слуги народу"

У Чугуєві зафіксовано 6 влучань російських БпЛА, почалася пожежа

Єрмак: сподіваємось, що візит Трампа в Азію сприятиме значному прогресу у зміні позиції Китаю щодо РФ

Поліція повідомила про підозру ексмеру Одеси Труханову - ЗМІ

Посол США в НАТО: Трамп запровадить нові санкції проти РФ, щоб змусити Путіна сісти за стіл переговорів

Під завалами у багатоповерховому будинку у Хмельницькому може знаходитись жінка, ведуться пошукові роботи

Глава МЗС Нідерландів у Києві оголосив про виділення EUR 9 млн євро на проєкт щодо правосуддя і EUR 1 млн євро - на підтримку реформи БЕБ

Зеленський та спікер Сеймасу Литви обговорили безпекові питання, зокрема можливості спільного виробництва зброї

Зеленський зідзвонився зі Стуббом, обговорили поточну ситуацію

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА