Інтерфакс-Україна
23:25 13.06.2023

Україна опрацьовує варіанти створення спецтрибуналу щодо злочину агресії - Зеленський

1 хв читати
Україна опрацьовує варіанти створення спецтрибуналу щодо злочину агресії - Зеленський


 Україна опрацьовує кілька сценаріїв створення спеціального трибуналу щодо злочину агресії, сказав у відеозверненні у вівторок президент України Володимир Зеленський.
"Сьогодні відбулася і нарада з підготовки неминучої законної та справедливої відповідальності Росії за цю агресію. Ми опрацьовуємо кілька сценаріїв створення спеціального трибуналу з приводу злочину агресії. Злочину, за який має відповідати вище російське керівництво. Злочину, який породив усі інші злочини цієї війни", - сказав він.
"І така відповідальність обов'язково буде. Дійсно, це непросте завдання, але українці вже виконали стільки непростих завдань, що це не тільки точно виконують, а виконують із задоволенням. Трибунал буде", - заявив президент.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Голова Нацполіції: За рік з Донеччини і Харківщини евакуювали понад 10 тис. цивільних, зокрема майже 2 тис. дітей

"Інтергал-Буд" ввів в експлуатацію столичний ЖК "Лук'янівський каскад"

Фільм "Ти — космос" режисера Острікова є другою найкасовішою українською стрічкою 2025 року

Посольства Німеччини, Франції та Великої Британії разом заспівали "Щедрик" на знак солідарності з українцями

Командувач Сухопутних військ ЗСУ обговорив зі своїм французьким колегою співпрацю у сферах підготовки та обміну досвідом

Єврокомісія засудила рішення США про візові санкції проти п'яти європейських громадян

Сили оборони уразили завод синтетичного каучуку, місце зберігання БЕК та інші об’єкти окупантів – Генштаб ЗСУ

Київ передав військовим на фронт майже 70 тис дронів та 350 систем РЕБ за рік – мер

На Київщині у приватному будинку знайшли 51 загиблого кота, 39 вдалось врятувати - прокуратура

Рота вбитими та 9 полонених окупантів - результат роботи 57 ОМПБр у Вовчанському районі

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА