Інтерфакс-Україна
12:45 14.06.2023

В Україні буде створено мережу музеїв науки - Лісовий

1 хв читати
В Україні буде створено мережу музеїв науки - Лісовий

В Україні буде створено мережу музеїв науки, зокрема вже зроблено перші кроки для організації музею науки, що подорожує країною, повідомив міністр освіти і науки України Оксен Лісовий.

"Сьогодні вночі російські покидьки вдарили "Калібрами" по Одесі… Унаслідок атаки зазнали пошкоджень два заклади вищої освіти. В одному з університетів 14 корпусів залишилися без вікон. На місці працюють усі служби, оглядають приміщення, розбирають завали. Комісія оцінює збитки. Крім цього, значних пошкоджень зазнав Музей цікавої науки. Частково приміщення вигоріло, усе посічене склом. Частину експонатів втрачено, частину ще раніше вивезли до інших міст за підтримки Малої академії наук України", - написав Лісовий у фейсбуці.

Як зазначив міністр, це вже другий зруйнований росіянами музей науки в Україні, до цього було зруйновано музей науки в Маріуполі.

"Але ми обов’язково все відновимо. У планах – розбудувати цілу мережу музеїв науки по країні. Вже зроблені перші кроки, і незабаром матимемо музей науки, що "подорожує" Україною. Докладніше про це розповімо з партнерами згодом", - заявив міністр.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Євросолідарність" закликала Європейську раду підтримати використання активів РФ на користь України – заява

Кошта – Зеленському: Мир недешевий, він безцінний. Ласкаво просимо на саміт

Нацполіція: у справі про подвійне вбивство на Житомирщині повідомлено про підозру екскерівниці соцслужби

Засідання Ради у п'ятницю не заплановано – Стефанчук

Рада ухвалила закон про академічну доброчесність

В Україні в наступні дві доби без опадів, місцями туман

Понад половину українців, які знають про справу "Мідас", вважають Зеленського відповідальним за дії Міндіча - КМІС

СБУ: далекобійні дрони вразили російську техніку на аеродромі Бельбек на сотні мільйонів доларів

Мецола: Європарламент готовий "діяти негайно", якщо буде рішення про "репараційний кредит"

Генпрокурор: На Вінниччині від голоду помер 10-річний хлопчик з інвалідністю

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА