Інтерфакс-Україна
13:04 16.06.2023

Путін готовий нехтувати безпекою лідерів іноземних держав - Єрмак про ракетну атаку Києва

1 хв читати
Путін готовий нехтувати безпекою лідерів іноземних держав - Єрмак про ракетну атаку Києва

Ракетною атакою Києва під час перебування там делегації президентів африканських країн Путін хоче продемонструвати, що він готовий нехтувати безпекою лідерів іноземних держав, написав у телеграм-каналі голова Офісу президента України Андрій Єрмак.

"І на місці лідерів африканських країн може опинитися будь-хто. Ми пам‘ятаємо, що ракети летіли також тоді, коли до України прибув президент США Джо Байден, а також Генеральний секретар ООН Антоніу Гутерреш. Світ має зрозуміти, що наразі необхідна консолідація і максимально сувора позиція щодо Росії. Потрібно показати силу державі, яка підриває глобальну безпеку і діє терористичними методами", - зазначив Єрмак.

Очільник Офісу президента наголосив, що є необхідність "об'єднатися навколо Формули миру президента Володимира Зеленського. Альтернативи їй не існує. І обговорити подальші кроки ми маємо на Глобальному саміті миру".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Харківський шпиталь продовжує збір на комп'ютерний томограф, попри обіцянку МОЗ замінити зіпсований

Зеленський про обмін військовополонених: Україна не підтримує підходу міняти дітей на військових

Зеленський про обмін військовополонених: Україна не підтримує підходу міняти дітей на військових

Зеленський впевнений у запровадженні Європою санкцій проти РФ, і що з США треба працювати, щоб вони зробили те ж саме

Україна розглядає Туреччину, Ватикан або Швейцарію як майданчики для переговорів з РФ, США та ЄС – Зеленський

Зеленський заперечує можливість виведення військ з частини території країни та погодження з ультиматумами РФ

Зарівна обговорила з Девіс повернення викрадених Росією дітей

Зеленський заперечує можливість виведення військ з частини території країни та погодження з ультиматумами РФ

Якщо РФ висуватиме нереалістичні умови припинення вогню, вона заслуговуватиме на додаткові санкції – Зеленський після розмови з Трампом

Зеленський після розмови з Трампом: важливо, щоб США не дистанціювалися від перемовин, бо лише Путін зацікавлений в цьому

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА