Інтерфакс-Україна
20:38 16.06.2023

Питання особистої участі Путіна в саміті БРІКС обговорюється в уряді ПАР - президент Рамафоса

1 хв читати

Президент ПАР Сиріл Рамафоса заявив, що питання можливої особистої участі Володимира Путіна в саміті БРІКС постійно обговорюється в уряді країни.
"Я також матиму двосторонню зустріч із президентом Путіним для того, щоб обговорити саміт БРІКС. Це питання ще обговорює і розглядає наш уряд", - сказав він у п'ятницю в Києві на пресконференції після зустрічі з президентом України Володимиром Зеленським.
"Ми постійно обговорюємо це питання, і я вже наголосив у Південній Африці та на інших платформах, що мені доведеться приймати рішення й оголошувати про те, як відбудеться цей саміт БРІКС", - сказав він.
Саміт БРІКС запланований на 22-24 серпня 2023 року. ПАР при цьому ратифікувала Римський статут, а оскільки Міжнародний кримінальний суд видав ордер на арешт Володимира Путіна у справі про незаконну депортацію українських дітей, керівництву країни постійно ставлять запитання, чи готові вони виконати вимоги ордера й заарештувати Путіна.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

МЗС України про незаконний візит послів Бурунді, Гвінеї та Чаду до окупованого Криму: Це кричуще порушення міжнародного права

Четверо рятувальників постраждали внаслідок російських атак в Україні з початку доби

В експосадовця ДСНС виявили майже 13 млн грн необґрунтованих активів

У середу в більшості областей України очікуються значні дощі, грози, подекуди град і шквали

Шмигаль та Сирський обговорили з представниками Німеччини зміцнення обороноздатності України

Кондратюк закликала учасників Всесвітньої конференції голів парламентів бойкотувати заходи за участі Матвієнко

Командир батальйону "Вовки Да Вінчі" подякував СБУ за запобігання замаху

"Укртрансбезпека" продовжить на місяць перевірки вантажівок в Одеській та Миколаївській областях

Найближчої доби в більшості областей України очікуються дощі, місцями грози

Через авіаудар РФ по Біленьківській колонії загинуло 16 засуджених, ще 44 зазнали поранень, уточнив Мін'юст

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА