Інтерфакс-Україна
20:44 16.06.2023

На Херсонщині залишаються підтопленими понад півтори тисячі будинків - Національна поліція України

1 хв читати
На Херсонщині залишаються підтопленими понад півтори тисячі будинків - Національна поліція України

У Херсонській і Миколаївській областях тривають стабілізаційні заходи для ліквідації наслідків підриву російськими терористами Каховської ГЕС, повідомляє пресслужба Національної поліції України.
"Підтопленими залишаються 1509 будинків на території Херсонської та 27 – Миколаївської областей. Працюють рятувальники, які відкачують воду, та великі групи комунальників, котрі розчищають населені пункти та повертають електроенергію, газ і водопостачання людям", - зазначається в повідомленні в телеграм-каналі.
Зазначається, що Херсон розділений на 12 секторів, де працюють спочатку вибухотехнічні групи, а потім - співробітники ЖКГ. Спеціалізовані групи документування здійснюють огляд пошкоджених будинків.
"Наразі на Херсонщині перевірено понад 11 300 квартир і майже 1000 приватних домоволодінь. Поліцейські зафіксували більше ніж 4000 заяв громадян про пошкодження майна", - повідомляють у Нацполіції.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Прокуратура через суд повернула місту ділянку набережної Дніпра неподалік ЖК River Stone

Меліоративне майно до 1 січня 2026р передадуть Держрибагентству - Мінекономіки

Сили оборони відбили з початку доби 107 ворожих атак - Генштаб

Одна людина постраждала через атаку російського дрона в Миколаївській області - ОВА

Трамп має намір дати Путіну ще два тижні і в разі його відмови від перемовин покласти провину на одну з сторін

Трамп: Путін може приїхати на Чемпіонат світу з футболу 2026 в Америку, а може й ні, залежно від подій наступних тижнів

Трамп заявив, що висловив невдоволення Путіну ударом РФ по американському заводу в українському Закарпатті

Сутички відбулись у Вінниці при спробі поліцейських заблокувати громадянина, якого розшукував ТЦК

Дві масштабні пожежі в екосистемах у передмісті Харкова локалізовано, триває їх ліквідація

Військові розкритикували вилучення 8 млрд грн з бюджету Києва, відзначивши, що столиця дає їм найбільше дронів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА