Інтерфакс-Україна
14:22 17.06.2023

За уточненими даними внаслідок ворожого обстрілу Гур'єва Козачка на Харківщині загинули двоє волонтерів

1 хв читати

За уточненими даними, унаслідок обстрілу с. Гур'їв Козачок загинули не чотири, а двоє мирних жителів, повідомив голова Харківської обласної військової адміністрації (ОВА) Олег Синєгубов.

"За уточненими даними, унаслідок прямого влучання окупантів із ПТКР "Корнет" загинули 2 жителі смт Золочів. В автомобілі перебували 52-річний чоловік і 53-річна жінка, які були волонтерами", - написав Синєгубов у своєму телеграм-каналі.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кількість постраждалих через атаку ворожих БпЛА в Чернігові зросла до чотирьох – МВА

Прем'єр-міністр Польщі звернеться за вотумом довіри уряду і готує "аварійний план" на випадок конфронтації з новообраним президентом – ЗМІ

Ворожі дрони впали на вулиці Чернігова, є поранені – МВА

Ворожі дрони впали на вулиці Чернігова, є поранені – МВА

Приховування росіянами змісту їхнього "меморандуму" з огляду на миттєве передання його кремлівським ЗМІ після зустрічі делегацій в Стамбулі було штучним - Кислиця

Дві людини загинули через ворожий обстріл прифронтової Ківшарівки - прокуратура

З початку доби Сили оборони відбили 117 ворожих атак - Генштаб

Ми всі погодилися з необхідністю продовження підтримки України - Павел

Сторони зробили крок уперед в питаннях, узгоджених на першій зустрічі - Фідан

Росіяни намагаються створити "картинку дипломатії" для США без реальних дій, допускає Умєров

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА