Інтерфакс-Україна
23:11 17.06.2023

Два БпЛА були знищені силами ППО в Херсонській області – ПК "Південь"

1 хв читати
Два БпЛА були знищені силами ППО в Херсонській області – ПК "Південь"

У Херсонській області силами протиповітряної оборони ліквідовано два ворожих безпілотники: розвідувальний БпЛА Орлан-10 та ударний БпЛА "Ланцет", повідомляє Повітряне командування "Південь"

Відомство інформує, що за цю добу суботи "у Херсонській області, силами та засобами протиповітряної оборони повітряного командування "Південь" знищено розвідувальний БпЛА Орлан-10 та ударний БпЛА "Ланцет"", - сказано у повідомленні у Фейсбук у суботу ввечері.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Лев XIV вважає місію Ватикану як посередника між Україною та РФ не надто реалістичною –ЗМІ

Військові експерти закликають до термінового впровадження проєкту Skyshield – ЗМІ

Сили оборони відбили з початку доби 173 ворожі атаки - Генштаб

Пасажиропотік через кордон впав ще на 12,4%

Поле бою очікує на революцію наземних роботизованих комплексів – командир 3-го корпусу Білецький

Навроцький видав постанову про згоду на перебування іноземних військ на території Польщі

Залізничне сполучення на дільниці Васильків-1-Боярка вже відновлено – МінРГТ

Росіяни продовжують атакувати на покровському напрямку, за добу зафіксовано 114 боєзіткнень – Генштаб ЗСУ

На місці вибуху у вагоні потяга на Київщині триває відновлення рейок, 28 потягів слідують зміненими маршрутами – Свириденко

Сьогодні ми ближчі до миру, ніж були вчора, але потрібно терпіння – президент Фінляндії на YES в Києві

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА