Інтерфакс-Україна
21:26 19.06.2023

Зеленський обговорив із фон дер Ляєн фінансову підтримку України

1 хв читати
Зеленський обговорив із фон дер Ляєн фінансову підтримку України

Президент України Володимир Зеленський обговорив із президентом Єврокомісії Урсулою фон дер Ляєн фінансову підтримку України.

"Напередодні Конференції з питань відновлення України в Лондоні 21-22 червня обговорили з президенткою фон дер Ляєн подальшу фінансову підтримку України та перспективи схвалення 11-го пакета санкцій ЄС проти Росії. Очікуємо оприлюднення цього тижня проміжної усної оцінки прогресу України у виконанні рекомендацій Європейської комісії", - написав він у Твіттері в понеділок.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кабмін зобов'язав авторів дисертацій засвідчувати, що частини тексту, які написані за допомогою ШІ, перевірені та відредаговані ними особисто

Кошта та фон дер Ляєн: підписання Зеленським нового закону про НАБУ/САП – позитивний крок, боротьба з корупцією повинна тривати

Відомо про 1 загиблого та 11 поранених у Краматорську внаслідок удару РФ по житловому будинку – ОВА

Сибіга закликав всі мусульманські країни засудити російську атаку по головній мечеті Духовного управління мусульман України "Умма"

В ОСУВ "Хортиця" спростували російську заяву про захоплення Часового Яру

Кількість загиблих в Києві зросла до 9 – МВС

Сили оборони Півдня спростували інформацію про захоплення Камʼянського

Буде створено міжвідомчу робгрупу з питань реформування системи протезування - Улютін

ДМС, Нацпол та Генпрокуратура викрили ще трьох учасників схеми фальсифікованих агрохімікатів

Ситуація з голосуванням за закон про обмеження повноважень НАБУ та САП призведе до зміни правил прийняття рішень у фракції "Слуга народу" - нардеп Жмеренецький

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА