Інтерфакс-Україна
11:37 20.06.2023

Буданов про російські фейки щодо його смерті: В Україні створюється спецзагін безсмертних командувачів

1 хв читати
Буданов про російські фейки щодо його смерті: В Україні створюється спецзагін безсмертних командувачів

Начальник Головного управління розвідки (ГУР) Міністерства оборони України генерал-майор Кирило Буданов висміяв фейки російської пропаганди про нібито його загибель, поранення і кому.

"Зараз в Україні створюється спеціальний загін безсмертних командувачів – Валерій Залужний, я, Степан Бандера, Симон Петлюра, Іван Мазепа. Загін безсмертних буде серед ночі приходити у сни до російських обивателів, які прагнули захопити Україну, і їх кошмарити", - сказав Буданов у коментарі Kyiv Post.

Він уточнив, що "український спецзагін безсмертних" гарантує створення "нервової робочої обстановки" для росіян та їхніх пропагандистів.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Новим речником Міноборони став журналіст та телеведучий Дрималовський

РФ вимагає від України відмовитись від оборонної лінії в Донецькій області без гарантій, що бої не відновляться – ISW

Зеленський говорив з прем’єркою Данії про кроки, "що наближають до реального завершення війни, а не до її реконфігурації"

У Дніпрі прокуратура розслідує можливе побиття колишнього військового працівниками ТЦК

Окупанти зайняли близько 500 кв км української території в липні, їх просування в Сумській області зупинилось – британська розвідка

Безпілотники СБУ вразили термінал зберігання "Шахедів" у Татарстані

Волонтери УЧХ двох областей беруть участь в евакуації мешканців Корабела у Херсоні

Рішення для безпеки України мають значення для всіх у Європі – Зеленський після розмови з прем'єром Естонії

Зеленський після розмови зі Стармером: бачимо небезпеку плану РФ звести все до обговорення неможливого

"Атеш" повідомляє про знищення заводу з виробництва "Шахедів" у російському Татарстані

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА