Інтерфакс-Україна
19:29 20.06.2023

Рівень води в Херсоні знизився до 0,29 м, підтопленими залишаються три населені пункти на правому березі Дніпра

1 хв читати
Рівень води в Херсоні знизився до 0,29 м, підтопленими залишаються три населені пункти на правому березі Дніпра

Рівень води в Херсоні до вечора вівторка знизився порівняно з початком доби на 10 см і становив 0,29 м, повідомляє Державна служба з надзвичайних ситуацій.

"На вечір 20 червня рівень води в Херсоні перебуває на позначці 0,29 м (від початку доби рівень знизився на 10 см). Підтоплено 3 населених пункти (595 будинків) на правому березі р. Дніпро", - ідеться в повідомленні ДСНС у телеграм-каналі у вівторок.

Як повідомляється, за день рятувальники ДСНС відкачали понад 18,3 тис. тонн води з 223 підвалів і будинків. Із початку робіт - понад 182,3 тис. тонн із 795 будинків і підвалів. Підвезено понад 65 тонн води для громадян, а з початку робіт понад 554 тонн води.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Попередньо шестеро загиблих і кілька десятків поранених під час протестів у Ірані – ЗМІ

Дві пожежі зафіксовано в Запоріжжі внаслідок атаки ворожих дронів – ОВА

Сили оборони відбили з початку доби 97 ворожих атак - Генштаб

Міністр оборони Словаччини заявив, що Україна не буде в НАТО і матиме проблеми з перебуванням в ЄС - ЗМІ

У аеропорту Варшави затримано українця за підозрою у намірі вчинити диверсію – ЗМІ

Україна очікує від Чехії оцінки сумісності антиукраїнських заяв спікера Палати депутатів із займаною ним посадою - ЗМІ

РФ намагається переконати США, що достатньо припинити вогонь в день виборів, повідомив Бевз

Сили оборони України завдають ударів виключно по військових цілях РФ - Генштаб про заяву Сальдо

Ворог окупував 0,72%України за 2025 рік – DeepState

Сибіга привітав Кіпр із початком головування у Раді ЄС, Францію - у G7, Швейцарію - в ОБСЄ, наголосив на продовженні співпраці

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА