Інтерфакс-Україна
07:09 22.06.2023

Велика Британія виділить Україні ще $500 млн США допомоги

1 хв читати
Велика Британія виділить Україні ще $500 млн США допомоги

Уряд за підтримки Світового банку підписав чергову угоду про залучення фінансування в розмірі $500 млн США від Великої Британії з пакету допомоги Україні на суму 1,76 млрд, яке буде надано за підтримки США, Сполученого королівства та Фінляндії, заявив прем'єр-міністр України Денис Шмигаль.

"Сьогодні ми підписали чергову Угоду про залучення фінансування в $500 млн від Великої Британії з пакета допомоги Україні на суму $1,76 млрд. Допомогу буде надано за підтримки США, Великої Британії та Фінляндії", - написав він у телеграм-каналі.

Зазначається, що від початку повномасштабного вторгнення Росії Світовий банк є одним із лідерів мобілізації ресурсів для допомоги Україні.

Глава українського уряду повідомив, що кошти буде спрямовано на зарплати рятувальників і вчителів, виплату пенсій, підтримку малозабезпечених сімей, дітей з інвалідністю, внутрішньо переміщених осіб, одиноких матерів, а також на оплату медичних послуг за програмою медичних гарантій.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Через нічну атаку ворожих БпЛА у передмісті Харкова 4 постраждалих

Нічна ворожа атака БпЛА спровокувала пожежі на Харківщині - Синєгубов

У Харкові зберігається загроза ворожих БпЛА, в деяких районах пролунали вибухи - ОВА

На Сумщині підготували місця для тимчасового й тривалого проживання евакуйованих мешканців

Ворог активізувався на Покровському та Лиманському напрямках – Генштаб

У Дрогобичі ліквідують один з осередків пожежі після нічного російського обстрілу

Шмигаль та прем'єр Іспанії обговорили спільне військове виробництво та відбудову України

Вибухотехніки знешкодили "Молнію", що впала у приватному домоволодінні і не здетонувала

Трамп пропонує зняття санкцій проти Ірану, якщо він буде мирним

Зеленський: саме протипіхотні міни є інструментом, який дуже часто не має альтернативи для оборони

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА