Інтерфакс-Україна
09:02 22.06.2023

Окупанти повідомляють про пошкодження мостів біля Чонгара ракетами ЗС України

1 хв читати

Мости на адміністративній межі між Херсонською областю та Кримом поблизу Чонгара пошкоджено ракетним обстрілом з боку Збройних сил України, повідомили вранці в четвер росЗМІ з посиланням на окупаційну владу.

Сполучення тимчасово організовано за резервним маршрутом.

На півночі окупованого росіянами у 2014 р. Криму останнім часом діяли два пункти пропуску - у Джанкої (біля херсонського Чонгара) та Армянську.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський прибув до Берліна, де зустрінеться у неділю з американською переговорною командою

Через ворожі удари у Запоріжжі травмовано десять людей, в тому числі дитина та співробітники ДСНС і Патрульної поліції

У Кремлі настоюють на неприйнятності корективів щодо територіальних питань у мирній угоди з Україною

В Австралії вже 12 загиблих внаслідок теракту - ЗМІ

Зеленський у п’ятницю відвідає з візитом Польщу

США запропонували компроміс по Донбасу у вигляді відходу ЗСУ та незаходу на цю територію військових РФ – Зеленський

Невеликий мокрий сніг, на дорогах ожеледиця очікуються на значній території Україні у понеділок

Зеленський: у разі провалу цих переговорів треба брати себе в руки, знаходити інший шлях і знов робити все, щоб війна закінчилась

Зеленський повідомив, що питання щодо керівника ОП залишається відкритим

Кількість поранених у Запоріжжі зросла до восьми – ОВА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА