Інтерфакс-Україна
14:18 22.06.2023

На Львівщині суди конфіскували у громадян РФ сім земельних ділянок

1 хв читати
На Львівщині суди конфіскували у громадян РФ сім земельних ділянок

Сім земельних ділянок конфісковано у Львівській області у громадян РФ рішеннями судів, їх загальна площа становила майже 4,3 га, повідомляє відділ інформаційної політики Львівської обласної прокуратури.

Як повідомляється, суди задовольнили позови Стрийської та Червоноградської окружних прокуратур про конфіскацію земельних ділянок у трьох громадян Росії на користь Української держави.

"Йдеться про сім ділянок сільськогосподарського призначення, які розташовані у Стрийському та Червоноградському районах. Загальна площа землі становила майже 4,3 га", - йдеться в повідомленні прокуратури.

Співробітники прокуратури встановили, що громадяни РФ отримали зазначені ділянки у спадок, але всупереч вимогам земельного законодавства, протягом року не здійснили відчуження землі, що стало підставою для позовів до суду.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кількість постраждалих через нічну масовану атаку росіян на Запоріжжя зросла до одинадцяти – ОВА

Кількість постраждалих через нічну масовану атаку росіян на Запоріжжя зросла до одинадцяти – ОВА

Четверо цивільних отримали поранення внаслідок нічної ракетно-дронової атаки ворога на Запоріжжя – ОВА

Переговори Трампа й Сі Цзіньпіна в Південній Кореї завершилися - ЗМІ

Укрзалізниця повідомила про затримки поїздів через знеструмлення внаслідок ворожих атак у Миколаївській області

Трамп доручив розпочати випробування ядерної зброї США

Одна людина дістала зазнала поранень внаслідок атаки російських дронів на Бориспіль – КОВА

Гуртожиток і об'єкт інфраструктури уражені внаслідок масованої атаки ворога на Запоріжжя – ОВА

Екзит-пол на парламентських виборах у Нідерландах зафіксував незначну перевагу лівоцентристської D66 над ультраправою PVV - ЗМІ

Білоруські провокації в повітряному просторі Литви є частиною гібридних атак РФ проти Європи - Сибіга

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА