Інтерфакс-Україна
08:14 23.06.2023

Світ має знати, що готує окупант - Зеленський про ситуацію на Запорізькій АЕС

1 хв читати
Світ має знати, що готує окупант - Зеленський про ситуацію на Запорізькій АЕС

В Офісі президента України в четвер було проведено брифінг для країн-партнерів щодо ситуації на Запорізькій атомній станції, повідомив у відеозверненні в четвер президент України Володимир Зеленський.

"Були представники країн "Великої сімки", "Великої двадцятки", представники інтернаціональних організацій. Від ГУР, від команди Офісу, від наших дипломатів надано наявну інформацію. Наш принцип простий: світ має знати, що готує окупант", - сказав глава держави.

За його словами, саме Росія зараз є "глобальним центром цинізму, і звідти може надійти будь-який наказ на будь-яке зло, яке вони розраховують замаскувати під ту чи іншу катастрофу".

"Ми продовжимо інформувати партнерів. Буде надано інформацію і тим країнам, які прикидаються певною нейтральністю навіть зараз. Очевидно, що радіація не питає, хто нейтральний, і може досягти будь-кого у світі. Відповідно, будь-хто у світі зараз може допомогти, і що робити - абсолютно відомо", - сказав Зеленський.

Він наголосив, що "потрібна повна деокупація Запорізької атомної станції. І будь-хто, хто заплющив очі на окупацію Росією такого об'єкта, на мінування Росією території та споруд атомної станції, фактично сприяє не одному лише цьому російському злу, а терору в цілому".

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Мінекономіки повертає рівень зарплати як критерій для бронювання

Глава МВС: найближчим часом запропоную на розгляд кандидатуру на посаду керівника ДПСУ

Аварійно-рятувальна операція в Харкові триває, врятовано 12 осіб

В 44 населених пунктах на Запоріжжі та Дніпропетровщині оголошено примусову евакуацію дітей

Двоє цивільних постраждали від ворожих атак в Синельниківському районі - Дніпропетровська ОВА

СБС уразили об’єкти росіян на тимчасово окупованій території

За 2025 рік прикордонники зупинили 1400 спроб незаконного перетину кордону з Білоруссю

"Укренерго" у суботу застосовуватиме обмеження постачання електроенергії у більшості регіонів України

Президент Фінляндії візьме участь у зустрічі "Коаліції охочих" у Парижі 6 січня

Держдеп США рекомендує громадянам підготувати заповіт і побажання щодо похорону перед подорожжю до Росії

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА