Інтерфакс-Україна
21:06 23.06.2023

Сапери ДСНС отримали від благодійників 10 підводних дронів

1 хв читати

Державна служба України з надзвичайних ситуацій (ДСНС) отримала для потреб піротехніків 10 підводних дронів і 23 автомобільні радіостанції, повідомляє ДСНС.

"23 червня Державна служба з надзвичайних ситуацій отримала 10 дронів BlueROV2 та 23 автомобільні радіостанції від БО "Благодійний фонд "Науково-технічний розвиток України" для потреб піротехнічних підрозділів Служби порятунку", - ідеться в повідомленні ДСНС у телеграм-каналі в п'ятницю.

Як зазначено, ця "допомога є вкрай важливою та актуальною для ДСНС, адже через військові дії в країні сьогодні потенційно забруднено понад 13 тис. кв. км акваторій морів і внутрішніх вод України, які потребують проведення робіт із гуманітарного розмінування. Тому підводні дрони допоможуть прискорити цей процес".

Як повідомляє ДСНС, підводний дрон BlueROV2 здатний занурюватися на максимальну глибину 100 м, маневруючи за допомогою шести спрямованих двигунів завдяки векторизованій конфігурації з шістьма двигунами, електроніці та програмному забезпеченню з відкритим кодом, а також широким можливостям розширення.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Лауреатом нобелівської премії з літератури 2025 року став угорський письменник Ласло Краснахоркаї

Китай запровадив санкції проти 14 західних фірм та організацій оборонної сфери

Цьогоріч 12 кліриків УПЦ (МП) отримали підозри за пособництво державі-агресору

Опубліковано перелік перших верифікованих суботніх й недільних шкіл за кордоном

СБУ спростовує інформацію про можливість оголошення підозри керівнику САП

Інформація про влучання у пасажирський потяг на Чернігівщині не відповідає дійсності – "Укрзалізниця"

Постачання ракет Tomahawk Україні стало б дуже сильним сигналом для Москви - глава МЗС Естонії

Рада призначила виплати на лікування військовим, звільненим з полону

Окупанти скинули на Слов'янськ 2 авіабомби, 6 жителів поранені

РФ останніми атаками знищила більше половини українського газовидобутку – Bloomberg

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА