Інтерфакс-Україна
11:46 24.06.2023

Путін назвав главу ПВК "Вагнер" Пригожина зрадником, ЗС РФ отримали наказ нейтралізувати організаторів заколоту

1 хв читати
Путін назвав главу ПВК "Вагнер" Пригожина зрадником, ЗС РФ отримали наказ нейтралізувати організаторів заколоту

 

Президент Росії Володимир Путін виступив з відеозверненням до громадян і назвав главу ПВК "Вагнер" Євгена Пригожина зрадником.

Він заявив, що Збройні сили РФ та інші державні органи отримали необхідні накази щодо ситуації з групою "Вагнера" та її засновником Пригожиним. "Збройні сили та інші державні органи отримали необхідні накази", - сказав Путін у зверненні в суботу.

Путін заявив, що влада не допустить повторення громадянської війни і захистить державу та народ від будь-яких загроз, зокрема внутрішньої зради. "Будь-яка внутрішня смута - смертельна загроза для нашої державності, для нас як нації... і наші дії щодо захисту вітчизни від такої загрози будуть жорсткі", - сказав Путін у відеозверненні.

За його словами, ситуація в Ростові-на-Дону залишається складною, буде вжито заходів щодо її стабілізації.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Окупанти влучили у будівлю кондитерської фабрики Roshen в Києві, загибла і 2 з 4 поранених вночі у столиці були саме там

"Укренерго" ввело аварійні відключення в кількох областях після нічного обстрілу РФ

ППО України знешкодило 15 ракет та 357 ворожі БпЛА, зафіксовано влучання на 17 локаціях

Зеленский про нічну атаку РФ: Розраховуємо на реакцію та допомогу всіх наших партнерів

Знову майже 6 тис. будинків Києва без опалення після нічної ворожої атаки - Кличко

Сотні тисяч абонентів залишилися без світла на Чернігівщині через ворожі атаки

Зачинені чотири станції метро "червоної лінії" на лівому березі в Києві - КМДА

Окупанти за добу втратили 930 осіб та 88 од. спецтехніки - Генштаб

Шлюбів в Україні у 2025р побільшало на 10,2%, а розлучень поменшало на 23,4% – Мінюст

Число померлих в Україні у 2025р перевищило число народжених майже у 2,9 раза – Мінюст

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА