Інтерфакс-Україна
17:57 26.06.2023

Зеленський відвідав підрозділи ЗСУ, які відзначилися в боях на бахмутському напрямку

1 хв читати
Зеленський відвідав підрозділи ЗСУ, які відзначилися в боях на бахмутському напрямку

Президент України Володимир Зеленський під час робочої поїздки до Донецької області відвідав підрозділи ЗСУ оперативно-стратегічного угруповання військ "Хортиця", які відзначилися у важких боях на бахмутському напрямку.

Як повідомляє пресслужба глави Української держави, під час відвідин командувач ОСУВ "Хортиця" генерал-полковник Олександр Сирський детально доповів Зеленському про оперативну обстановку на бахмутському напрямку та про перспективи її розвитку.

Крім цього, президент поспілкувався з українськими захисниками та вручив їм державні нагороди.

"Шановні наші герої, маю честь сьогодні бути тут і насамперед подякувати вам за захист нашої держави, суверенітету, наших сімей, дітей, нашої рідної України. Хочу вам подякувати, нагородити всіх вас і потиснути руку з великою вдячністю вам, вашим сім’ям, вашим батькам за те, що ви в нас такі є", - зазначив Зеленський, звертаючись до військовослужбовців.

Президент також наголосив на тому, що "всі знають, що східний напрямок – дуже складний, тут гаряче", і тому він упевнений, що "великий внесок у майбутню перемогу" зроблять саме українські захисники на цьому напрямку.

Зеленський присвоїв звання Героя України та вручив орден "Золота Зірка" капітану Олегу Оливі, командиру аеромобільної роти 81 окремої бригади Десантно-штурмових військ, який разом із підлеглим особовим складом знищив десятки одиниць ворожої техніки та понад сотню окупантів.

Глава української держави побажав військовим здоров'я та бойової удачі.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Федоров обговорив з тимчасово повіреною у справах США Девіс застосування систем Patriot та Himars

Постійний заступник держсекретаря МЗС Великої Британії Роббінс ознайомився з роботою УЧХ

Лісовий – до молоді: Технології допомагають нам вбивати 50 тис. ворогів на місяць

Лікар повинен отримувати зарплату принаймні на 10-15% більше, ніж в інших країнах Східної Європи - Зеленський

Зеленський: Ми стільки років боролись, що точно заслуговуємо на сторіччя миру, тиші і спокою

Зеленський: У будь-якій країні світу був би блекаут, якби їх атакували 500 дронів за ніч

Зеленський в Давосі домовився з Трампом про пакет ракет PAC-3 для Patriot

Зеленський: Україна - номер один у Європі в технологіях

МАГАТЕ скликала позачергове засідання Ради керуючих через удари РФ по Україні на 30 січня – Сибіга

Валерія Іонан знов стала радницею Федорова, тепер з міжнародних проєктів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА