Інтерфакс-Україна
20:48 26.06.2023

Маляр: Завдання максимум РФ - зупинити наш наступ за будь-яку ціну

1 хв читати
Маляр: Завдання максимум РФ - зупинити наш наступ за будь-яку ціну

Заступниця міністра оборони України Ганна Маляр повідомила, що нині завдання максимум Росії - зупинити український наступ у будь-який спосіб.

"Завдання РФ зараз - зупинити наш наступ за будь-яку ціну. Підривом дамб, мінуванням полів, безперервними обстрілами, диверсіями, інформаційним нагнітанням і навіть "ядерною" риторикою. Це завдання - максимум", - написала Маляр у телеграм-каналі в понеділок увечері.

Крім цього, заступниця міністра повідомила, що завдання "мінімум" окупантів - істотно ускладнити, а також загальмувати просування українських захисників і тим часом підготувати власний контрнаступ.

"Мотивація "не втратити" окуповані землі, буде проявлена значно сильніше мотивації "захопити" наші землі. Тому що це їхня ментальна вічна травма. Вони психологічно легше переносять невдалий наступ, ніж втрату завойованих земель. Це деморалізує і демотивує їх непоправно", - наголосила Маляр.

Також вона зазначила, що окупанти "потім самі не зберуть своє військо, тому що бійці, як на Харківщині, почнуть масово відмовлятися виконувати накази".

Заступниця міністра наголосила, що зараз українським військам "справді важко", проте вони впевнено рухаються вперед.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Одна людина загинула, пʼятеро постраждали внаслідок авіаудару по Благодатівці Харківської області - прокуратура

В Україні пройшов Jazz Bez XXV

Трамп заявив, що сподівається на швидку реакцію України щодо мирної угоди

Сили оборони відбили з початку доби 183 ворожі атаки - Генштаб

Цивільна інфраструктура та житло в Одесі постраждали внаслідок ворожої атаки

Американська DFC оголосила про запуск Американсько-Українського інвестфонду відбудови

Сенатори США закликали Трампа віддати Україні 5 млрд доларів заморожених активів РФ

Паламар "Калина" звернувся до прем'єр-міністерки з вимогою вирішити питання щодо виплат за знищену або захоплену російську техніку нацгвардійцям

Мексика продовжить підтримувати дипломатичні ініціативи України для досягнення миру — Стефанчук

Шмигаль обговорив з новим міністром оборони Чехії розвиток безпекової співпраці

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА