Інтерфакс-Україна
16:23 27.06.2023

Заарештовано майно дружини Медведчука на 303 млн грн - прокуратура

1 хв читати
Заарештовано майно дружини Медведчука на 303 млн грн - прокуратура

Прокуратура ініціювала передання в управління АРМА майна дружини лідера забороненої партії "ОПЗЖ" Оксани Марченко вартістю понад 303 млн грн, інформують в Офісі генерального прокурора.

"За клопотанням Бориспільської окружної прокуратури судом накладено арешт на земельні ділянки лісогосподарського призначення площею 9,5 га і цілісний майновий комплекс – базу мисливства та спортивно-любительської ловлі площею 3021 кв. м. Вартість цього майна становить понад 303 млн грн", - ідеться в повідомленні відомства в телеграм-каналі у вівторок.

У повідомленні уточнюється, що йдеться про земельні ділянки з майновим комплексом, що перебувають у власності та користуванні компаній, фактичними кінцевими бенефіціарними власниками яких є дружина колишнього народного депутата - лідера забороненої в Україні партії "ОПЗЖ", а також ексміністр доходів і зборів часів президента-втікача.

За інформацією відомства, колишній міністр переоформив компанію-власника майна на третіх осіб.

Досудове розслідування за фактом зловживання службовим становищем здійснюють слідчі Бориспільського райуправління ГУ Нацполіції в Київській області (ч. 1 ст. 364 КК України).

"Наразі триває процедура прийняття в управління АРМА арештованого майна", - наголошується в повідомленні.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Канада планує передати Україні російський вантажний літак Ан-124 після завершення судового процесу над ним

ООН бракує коштів для гуманітарної допомоги Україні у 2025 році - ЗМІ

ВАКС засудив колишнього голову ДФС Насірова до шести років позбавлення волі

Українська розвідка веде контрнаступальні дії під Покровськом, щоб відновити логістичні лінії – журналіст

Одна людина загинула, ще одна поранена внаслідок авіаударів по Куп'янського району Харківської області

Сибіга: удари РФ по підстанціях, що забезпечують роботу АЕС, не могли бути здійснені без участі "Росатому"

Президент Венесуели попросив військову допомогу в РФ, Китаю та Ірану через активність США у Карибському морі

МЗС України засудило удари РФ по підстанціях, важливих для електроживлення АЕС, і закликало до санкцій

Канада прискорює виплати фінансової допомоги для відновлення української енергетичної інфраструктури

Трамп заявив, що поки не задовольнив прохання Орбана про виключення Угорщини з санкцій щодо поставок нафти РФ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА