Інтерфакс-Україна
08:27 29.06.2023

У Запоріжжі проводять навчання цивільного захисту на випадок надзвичайної ситуації на ЗАЕС

1 хв читати
У Запоріжжі проводять навчання цивільного захисту на випадок надзвичайної ситуації на ЗАЕС

Влада Запоріжжя повідомила про початок командно-штабних навчань у місті та районі на випадок надзвичайної ситуації на Запорізькій АЕС, повідомляє голова обласної військової адміністрації Юрій Малашко.

"Тренування відбуватиметься на території м. Запоріжжя та Запорізького району. Можливі тимчасові обмеження руху на окремих ділянках. Просимо громадян зберігати спокій і з розумінням поставитися до деяких незручностей",- написав Малашко в телеграм-каналі в четвер уранці.

За його словами, метою заходу є злагодження дій усіх служб у разі реальної загрози виникнення надзвичайної ситуації на ЗАЕС.

"Звертаємо увагу, що ситуація контрольована, тому просимо громадян утриматися від надмірної інформаційної уваги до проведення тренувань", - попередив голова ОВА.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

США та Іран продовжують контакти в межах дипломатичних зусиль щодо можливої угоди – ЗМІ

Зміни зон контролю зафіксовано у трьох населених пунктах Сумської області – DeepState

Єврокомісія почала взаємодію з урядом Мадяра: EUR 35 млрд ЄС залежать від виконання 27 умов – ЗМІ

Сили оборони відбили з початку доби 104 ворожі атаки – Генштаб

США обговорюють можливу нову зустріч з Іраном до завершення двотижневого перемир'я – ЗМІ

Сибіга обговорив із представницею генсека ООН з питань дітей і збройних конфліктів повернення депортованих до РФ українських дітей

Мадяр заявив про намір зустрітися із Зеленським та налагодити відносини з Україною – ЗМІ

Зеленський: Україна вперше в історії достатньо озброєна, щоб захищатися від російських ударів

ОВА: На Сумщині внаслідок російської атаки загинув водій цивільної вантажівки

Бельгія виділяє €1 млрд оборонної допомоги Україні та підтвердила постачання F-16, Іспанія – €1 млрд підтримки – Федоров

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА