Інтерфакс-Україна
09:23 29.06.2023

Держконцерн "Укроборонпром" реорганізовано в АТ "Українська оборонна промисловість"

1 хв читати

Державний концерн "Укроборонпром" у межах корпоратизації реорганізовано в АТ "Українська оборонна промисловість", повідомив міністр з питань стратегічних галузей промисловості Олександр Камишін.

"Починаємо #залізні_зміни найбільшого оборонного підприємства країни. Важливий крок - трансформація. Відсьогодні припинено діяльність державного концерну "Укроборонпром". Натомість утворено акціонерне товариство "Українська оборонна промисловість", - написав він у телеграмі у ніч на четвер.

За словами міністра, наступний крок - переведення штату, передання майна і подальші трансформаційні процеси, а далі - формування наглядової ради відповідно до стандартів OECD.

Як повідомлялося, уряд із 28 червня призначив гендиректором АТ "Українська оборонна промисловість" ("Укроборонпром") на термін до формування наглядової ради та проведення конкурсу на зазначену посаду Германа Сметаніна, який до цього очолював ДП "Завод ім. Малишева", що входить до держконцерну. До цього концерном "Укроборонпром" керував Юрій Гусєв.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трамп має намір дати Путіну ще два тижні і в разі його відмови від перемовин покласти провину на одну з сторін

Трамп: Путін може приїхати на Чемпіонат світу з футболу 2026 в Америку, а може й ні, залежно від подій наступних тижнів

Трамп заявив, що висловив невдоволення Путіну ударом РФ по американському заводу в українському Закарпатті

Сутички відбулись у Вінниці при спробі поліцейських заблокувати громадянина, якого розшукував ТЦК

Дві масштабні пожежі в екосистемах у передмісті Харкова локалізовано, триває їх ліквідація

Військові розкритикували вилучення 8 млрд грн з бюджету Києва, відзначивши, що столиця дає їм найбільше дронів

В "Укроборонпромі" працює майже 1 тис. ветеранів - Сметанін

Waymo почне тестувати безпілотні автомобілі в Нью-Йорку

Досвід українських воїнів матиме значення при зміні підходів до трансатлантичної оборони – Рютте

Двох хлопців 21 та 22 років вдалося повернути з окупованого Криму – Єрмак

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА