Інтерфакс-Україна
05:28 30.06.2023

У Миколаєві внаслідок падіння уламків виникла пожежа на даху житлового будинку

1 хв читати
У Миколаєві внаслідок падіння уламків виникла пожежа на даху житлового будинку

У місті Миколаєві через падіння уламків збитої ворожої цілі в ніч на п'ятницю, зафіксовано займання на даху житлового будинку та ділянки 20 кв метрів трави, повідомив голова обласної військової адміністрації (ОВА) Віталій Кім.

"Ціль збили над Миколаєвом. Уламки впали на території міста. Деталі трохи пізніше... є пожежа", - написав він у Telegram, і трохи пізніше доповнив "без жертв. 20 кв.м трави та дах житлового будинку. Вже загасили".

 

ОСТАННЄ

Окупанти вдарили дроном по навчальному закладу в центрі Харкова, постраждали 3 людей, пожежу локалізовано

ЄС проводить консультації щодо певних положень 19-го пакету санкцій – радник президента

Міноборони вперше на запит військових закупило квадроцикли, вони надійдуть до війська до кінця року

Дощі пройдуть Україною у найближчі два дні, стає прохолодніше

Свириденко повідомила про двох загиблих у Запоріжжі

Рада ЄС ухвалила рекомендацію щодо переходу від тимчасового захисту переміщених українців

Сибіга закликав союзників ЄС, США та G7 до максимального тиску на Москву без зволікання

У ЄС наразі не готові подати пропозиції щодо 19-го пакету санкцій проти РФ, можуть не відмовитися від закупівлі російської нафти раніше 2027 р. - ЗМІ

Міносвіти: відкрито три нові освітні простори "Школи супергероїв"

Окупанти 97 раз обстріляли населені пункти Сумської області за добу, 9 жителів постраждали – обладміністрація

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА