Інтерфакс-Україна
07:58 02.07.2023

Програма розвитку ООН передала 430 генераторів для Херсонщини

1 хв читати
Програма розвитку ООН передала 430 генераторів для Херсонщини

Програма розвитку ООН (ПРООН) передала для жителів Херсонської області, які постраждали внаслідок руйнування дамби Каховської гідроелектростанції, 430 генераторів, закуплених за кошти уряду Японії, повідомила пресслужба Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України.

Зазначається, що церемонія передачі генераторів відбулась за участі заступниці міністра розвитку громад, територій та інфраструктури з питань європейської інтеграції Анни Юрченко, Постійного представника ПРООН в Україні Яко Сільє, Надзвичайного і Повноважного Посла Японії в Україні Кунінорі Мацуди та представників Херсонської ОВА.

Раніше в червні ПРООН уже передала 142 генератори для потреб Дніпропетровської та Запорізької областей.

Крім того, інформує відомство, цього року ПРООН планує передати ще понад тисячу генераторів, закуплених для потреб 15 областей України.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Шмигаль пропонує долучити Україну до ініціативи з розмінування Чорного моря за участі Болгарії, Туреччини та Румунії

Керівник ЦПД: Уся інформація в медіа про "домовленості" щодо України – це вигадки

Україна та ЄС обговорили потреби у фінансуванні ОПК на 2025-2026 рр.

Міжнародний арбітражний трибунал припинив провадження за позовом компанії Коломойського проти України на $700 млн

Перший переговорний кластер до вступу в ЄС для України та Молдови має бути відкритий одночасно – розмова Зеленського і Туска

В Україні на вихідних очікуються короткочасні дощі, місцями грози

Глава МЗС Фінляндії: США повинні ввести санкції проти Росії

Керівники антикорупційних органів: Наступним кроком впливу може бути спроба заміни керівників НАБУ і САП

Директор НАБУ: Правоохоронець, у якого проводили обшук, погрожував "обраткою", фіксуємо такі натяки

"ДТЕК" за дві доби відновив електропостачання для 170 тис. абонентів на Київщині після негоди

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА