Інтерфакс-Україна
07:12 04.07.2023

Повноваження Столтенберга продовжать ще на рік

1 хв читати
Повноваження Столтенберга продовжать ще на рік

НАТО продовжить термін повноважень генерального секретаря альянсу Єнса Столтенберга ще на рік, повідомляє агентство Reuters.

За інформацією агентства, очікується, що у вівторок члени НАТО домовляться про продовження повноважень генсека ще на рік.

Зазначається, що про це рішення широко повідомлялося останніми тижнями, але очікується, що посли в НАТО офіційно схвалять продовження під час зустрічі у вівторок.

В агентстві також зазначають, що Столтенберг керував Організацією Північноатлантичного договору через низку криз із часу свого приходу до влади 2014 року, востаннє об'єднавши членів НАТО на підтримку України.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Дніпрі 9 та 10 листопада оголошено днями жалоби за загиблими напередодні

Рух поїздів та оформлення пасажирів у залізничних ПП на кордоні України відбувається у штатному режимі – ДПСУ

Суд обрав Рибянському запобіжний захід: утримання під вартою або заставу понад 13 млн грн – ЗМІ

В Тернополі з вікна обласного ТЦК випав чоловік

Окупанти просунулися за добу в напрямку Костянтинівки та біля Покровська, захопили майже 15 кв. км – DeepState

Зеленський: Ми працюємо з партнерами, щоб купити додаткові "Петріоти"

П'ятеро людей постраждали внаслідок російського обстрілу на Київщині

Держмитслужба попередила про тимчасову зупинку оформлення громадян та ТЗ на ПП України

Зеленський: Завдяки нашим ДШВ тримається Покровський напрямок

Синоптики попереджають про сильний туман на Лівобережжі, Прикарпатті та в Карпатах у неділю

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА