18:28 04.07.2023

Кількість постраждалих від ракетного удару по Первомайському збільшилася до 41 людини - ДСНС

1 хв читати
Кількість постраждалих від ракетного удару по Первомайському збільшилася до 41 людини - ДСНС

Кількість постраждалих від російського ракетного удару по м. Первомайському Харківської області зросла до 41 людини, стан 10-місячного хлопчика, який потрапив до реанімації, стабілізовано, повідомляє Державна служба України з надзвичайних ситуацій (ДСНС).

"Станом на 18:00 в результаті цинічного терористичного акту російських окупантів у м. Первомайському на Харківщині постраждала 41 людина, зокрема 12 дітей. У тому числі два немовляти", - йдеться в повідомленні ДСНС у телеграм-каналі у вівторок.

Як повідомляється, "за інформацією медиків, стан 10-місячного хлопчика, який потрапив до реанімації, стабілізували. Інші діти дістали легкі осколкові поранення, забиття і подряпини. Усім надано медичну допомогу".

Унаслідок ракетного удару було пошкоджено вісім багатоповерхових будинків і вісім автомобілів, інформує ДСНС.

Для ліквідації наслідків теракту залучено 45 рятувальників ДСНС і три одиниці пожежно-рятувальної техніки.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Посланець Трампа планує відвідати Москву – ЗМІ

Заяву Маска про кібератаку на платформу X з України спростовують

Держсекретар США прибув до Саудівської Аравії на переговори з Україною

Держсекретар США прибув до Саудівської Аравії на переговори з Україною

Президент повертається після візиту в Саудівську Аравію, а українська делегація залишається для переговорів з представниками США

Зеленський повертається в Україну після візиту до Саудівської Аравії

Президент України Володимир Зеленський завершив візит до Саудівської Аравії та повертається в Україну, повідомив його радник Дмитро Литвин журналістам

Будь-яка мирна угода означатиме для Укаїни територіальні поступки - Рубіо

Маск обвинувачує Україну у причетності до кібератаки на його соцмережу X

Втрати ворога на Покровському напрямку становлять 352 одиниці живої сили - Генштаб

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА