Інтерфакс-Україна
08:42 06.07.2023

Українські військові просуваються на північ і на південь від Бахмута

1 хв читати
Українські військові просуваються на північ і на південь від Бахмута

Сили оборони України продовжують ведення наступальної операції на мелітопольському, бердянському та бахмутському напрямках, повідомив спікер Генерального штабу Збройних сил України Андрій Ковальов.

"Північніше і південніше міста Бахмут продовжують чинити тиск на противника, подекуди є просування, вибивають ворога з раніше захоплених рубежів", - наводить слова Ковальова Military Media Center у телеграм-каналі.

Він наголосив, що противник чинить потужний опір і активно застосовує резерви, проте зазнає великих втрат, тривають важкі бої.

Сили оборони України також продовжують стримувати наступ російських військ на лиманському, авдіївському та мар'їнському напрямках.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Протягом поточної доби 8 травня в повітряному просторі України ракетних ударів та застосування ударних БпЛА не зафіксовано

Вночі в Сумській області внаслідок ворожих обстрілів загинула жінка, ще двоє цивільних зазнали поранень

Сили оборони звільнили від ворога лісовий масив на північ від Липців на Харківщині

Уряд України розраховує на старт роботи фонду відбудови зі США протягом тижнів

Українці борються за перемогу миру і розуміють: або Росія має радикально змінитись, або змінюватись доведеться світу, – Зеленський

На Харківщині внаслідок удару ворожого дрона по цивільному автомобілю постраждали троє жінок

Режисеркою-постановницею номера представників України на "Євробаченні-2025" стала Марія Коростельова

Ворог скинув авіабомбу на багатоповерхівку в Костянтинівці: поранено щонайменше 12 цивільних

Сили оборони вразили за добу 10 районів зосередження окупантів - Генштаб

Впродовж доби зафіксовано 196 бойових зіткнень

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА