13:10 06.07.2023

Президента "Київміськбуду" Ігоря Кушніра відсторонено від виконання обов'язків - Кличко

2 хв читати
Президента "Київміськбуду" Ігоря Кушніра відсторонено від виконання обов'язків - Кличко

Наглядова рада і правління ПрАТ "Київміськбуд" ухвалили рішення про аудит компанії із залученням однієї з провідних міжнародних аудиторських компаній, президента холдингу Ігоря Кушніра відсторонено від виконання обов'язків, повідомив мер Києва Віталій Кличко.

"На мою вимогу відбулося спільне засідання наглядової ради та правління ПрАТ "Київміськбуд", де було ухвалено рішення про проведення аудиту діяльності компанії із залученням однієї з провідних міжнародних аудиторських фірм. Наразі керівника "Київміськбуду" Ігоря Кушніра відсторонено від виконання обов'язків", - повідомив він у телеграм-каналі.

Кличко також нагадав, що зараз працює тимчасова контрольна комісія, створена депутатами Київради. На початку літа вона запросила в АТ "Холдингова компанія "Київміськбуд" дані про фінансові результати будкомпанії за період із 2019 до 2022 року, а також дані про нараховані та виплачені в ці роки до бюджету Києва дивіденди та пов'язані з ними розрахунки, розпорядження і протокольні рішення.

Своєю чергою Кушнір погодився з рішенням про відсторонення і заявив про кампанію проти нього у ЗМІ. Крім того, він підтвердив інформацію про свою інвалідність і нещодавнє сходження на Еверест, а також наголосив на законності свого виїзду за кордон.

"Я повністю згоден із таким рішенням. Діяльність компанії здійснюється в рамках чинного законодавства. Тож сподіваюся, що аудит розставить усі крапки над "i" і доведе, що бізнес моєї родини не перетинається з "Київміськбудом", - написав президент холдингу на свої фейсбук-сторінці.

Раніше "Київміськбуд" повідомив про суттєвий розмір заборгованості за договорами розстрочки - понад 320 млн грн, що перешкоджає відновленню активних будівельних робіт на об'єктах.

За даними Openadtabot, "Київміськбуд" у 2022 році отримав 35,8 млн грн чистого збитку проти 4,3 млн грн чистого прибутку в попередньому році. Водночас виторг компанії зріс на 23% і становив 1,8 млрд грн.

ХК "Київміськбуд" створено на базі майна державної комунальної будівельної корпорації "Київміськбуд" у 1994 році шляхом об'єднання в її статутному капіталі контрольних пакетів акцій 28 підприємств та інших активів. До складу ХК входять 40 АТ, у яких компанія володіє акціями, шість дочірніх підприємств і 51 підприємство на правах асоційованого члена.

Основним акціонером ПрАТ "ХК "Київміськбуд", згідно з даними НКЦПФР, є Київська міська рада (80%).

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

У перші дні березня в Україні без опадів, температура до +17°

Окупанти втратили на лівобережжі Дніпра 54 людини і 10 одиниць бронетехніки - Сили оборони півдня

57% українців уважають найважливішим фактором успіху у війні проти РФ належну підтримку Заходу - КМІС

Унаслідок ворожих обстрілів у Бахмутському районі Донецької області загинули двоє людей

Держетнополітики 5,4 тис. разів клопотала перед прикордонслужбою про перетин кордону військовозобов'язаними у 2022-2024 рр., 18 осіб порушили умови

Спікер Ради і маршалок сейму Польщі обговорили ситуацію на українсько-польському кордоні

За добу росіяни 27 разів обстріляли прикордонні території Чернігівщини та Сумщини - ОК "Північ"

Сирський: ЗС України вибили росіян з Орлівки, але напруженою залишається обстановка на авдіївському та запорізькому напрямках

За добу в результаті ворожих обстрілів Харківщини загинули чотири мирні жителі, серед них шестирічна дитина

Ворог уночі та вранці обстріляв п'ять громад Сумщини

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА