Інтерфакс-Україна
06:25 07.07.2023

У Держдепі заявили, що США не вели таємних переговорів із РФ

1 хв читати
У Держдепі заявили, що США не вели таємних переговорів із РФ

Адміністрація Джозефа Байдена не санкціонувала та не підтримувала таємні зустрічі, які колишні чиновники національної безпеки США проводили з міністром закордонних справ Росії Сергієм Лавровим, повідомляє агентство Reuters.

"Адміністрація Байдена не санкціонувала ці дискусії. І як ми неодноразово говорили, нічого про Україну без України", - сказав речник Держдепу.

Він також зазначив, що США і надалі надаватиму зброю ЗСУ, щоб українці "могли вести переговори з позиції сили, коли вважатимуть, що час настав".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський і президент парламенту Греції обговорили шляхи досягнення миру для України, тиск Китаю і США на Росію

Сили оборони уразили базу зберігання БпЛА російського елітного підрозділу "Рубікон"

На поточному етапі війни є дві цілі: відмовитися від власних ілюзій і позбавити ілюзій ворога – Сибіга

Боєць поліції особливого призначення загинув на Куп’янському напрямку внаслідок удару ворожого дрона

Частина Чернігівщини знову знеструмлена через ворожий удар

В понеділок на заході України очікуються значні пориви вітру – Укргідрометцентр

Внаслідок удару ворожого дрона по Харкову постраждалих немає

Зеленський у Греції: Впевнений, що сьогодні вдасться реалізувати домовленості щодо енергетичної підтримки України

СБС ЗСУ завдали удару по Новокуйбишевському НПЗ на території РФ

Пасажиропотік за тиждень впав ще на 8,7%

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА