Інтерфакс-Україна
09:00 11.07.2023

У Київській області після атаки безпілотників пошкоджено 12 приватних будинків і один багатоповерховий

1 хв читати
У Київській області після атаки безпілотників пошкоджено 12 приватних будинків і один багатоповерховий

Наслідки нічної атаки окупантів фіксують на Київщині, уламки безпілотників Shahed впали в одному з населених пунктів області, повідомив начальник головного управління Національної поліції в Київській області Андрій Нєбитов.

"Уламки шахедів були виявлені в одному з населених пунктів області. Унаслідок падіння було пошкоджено вікна та господарські будівлі приватного домоволодіння, виникло загоряння трав'яного настилу", - написав він у телеграм-каналі у вівторок уранці.

Нєбитов повідомив, що за попередніми даними, постраждалих немає.

На місці працюють екстрені служби та поліція.

За інформацією МВС, падіння уламків БПЛА зафіксовано у Фастівському та Обухівському районах.

Зі свого боку голова Київської обласної військової адміністрації (ОВА) Руслан Кравченко повідомив, що у двох районах Київщини внаслідок падіння уламків пошкоджено житлові будинки. "Зокрема, 12 приватних будинків і один багатоповерховий. Пошкодження незначні: вибиті вікна, двері, посічені фасади, дахи. Крім того, внаслідок падіння уламків у кількох місцях зафіксовано загоряння трав'яного настилу. Пожежу ліквідовано", - написав він у телеграм-каналі.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Єрмак: Ще 16 українських дітей вдалось повернути із тимчасово окупованих територій

У Харкові 14-літній підліток за кермом родинної автівки скоїв ДТП, на його матір складено адмінпротокол

Бажаючі піти до війська за контрактом 60+ можуть звертатися до військових частин: процедуру запущено

Україна розцінює дії РФ напередодні парламентських виборів у Молдові як грубе втручання у внутрішні справи - МЗС

Батько вбитої українки Ірини Заруцької уже у США, аби попрощатися із донькою - МЗС України

Єврокомісія пропонує призупинити торговельні преференції для Ізраїлю та запровадити санкції проти ХАМАС та інших

МЗС України: були б раді проведенню зустрічі Сибіги з китайським колегою на полях тижня високого рівня ГА ООН

Україна очікує на візит польської делегації цього тижня на високому рівні - МЗС

Підозрювана у закупівлі овочерізок для шкільних укриттів у Києві виїхала до Туреччини, її оголосять у розшук - прокуратура

"Київтеплоенерго" збільшило кількість резервних генераторів для роботи котельних до 136 од.

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА