Інтерфакс-Україна
11:24 11.07.2023

ВАКС вирішив конфіскувати 2 квартири російського дизайнера Артемія Лебедєва в центрі Києва

1 хв читати
ВАКС вирішив конфіскувати 2 квартири російського дизайнера Артемія Лебедєва в центрі Києва

Вищий антикорупційний суд (ВАКС) 10 липня задовольнив позов Міністерства юстиції України щодо застосування санкції до громадянина РФ, бізнесмена і дизайнера Артемія Лебедєва і вирішив стягнути в дохід держави дві квартири в центрі Києва 138 кв. м і 193 кв. м.

"ВАКС задовольнив позов Мінюсту про стягнення активів рашистського блогера і пропагандиста Артемія Лебедєва", - повідомила голова департаменту санкційної політики Мін'юсту Ірина Богатих у фейсбуці.

Вона також поінформувала, що у вівторок о 14:00 у ВАКС розпочинаються слухання за позовом Мін'юсту до Олександра Бабакова, Євгена Гінера та Михайла Воєводіна та пов'язаних із ними осіб про застосування санкцій у вигляді стягнення їхніх українських активів у дохід держави: вісім обленерго, шість готелів, столичний торговельний центр, два метзаводи.

"Упевнена - буде дуже гаряче", - зазначила представниця Мін'юсту.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Свириденко провела зустріч з Кушнером, Віткоффом, очільником Світового Банку та BlackRock щодо економічному треку в рамках мирного процесу

Громади Київщини отримали ще 12 шкільних автобусів – ОВА

Мінкультури готує законопроєкт і завершує роботу над проєктом постанови щодо порядку евакуації музейних цінностей - Вербицький

У Чорноморську після ракетної атаки спалахнуло судно, попередньо є постраждалі – ЗМІ

СБУ та НБУ презентували пам’ятну монету, присвячену спецоперації "Павутина"

"Каметсталь" до кінця року встановить 14 укриттів для працівників на робочих місцях, енергопідрозділам в першу чергу

Бідний: Удар по спортшколі у Шостці – свідомий терористичний удар по об’єкту, де перебували діти

Зеленський побував на куп'янському напрямку фронту, де ЗСУ "досягають результати для України"

Рада ЄС з закордонних справ знову обговорить питання посилення України

Туреччина готова приймати переговори між Україною та РФ в усіх форматах – Ердоган

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА