Інтерфакс-Україна
16:14 11.07.2023

Проїзд розв'язкою на перетині Богатирської та Полярної відкриють до кінця року - мер Києва

1 хв читати
Проїзд розв'язкою на перетині Богатирської та Полярної відкриють до кінця року - мер Києва

Проїзд новим шляхопроводом на розв'язці на перетині вулиць Богатирська і Полярна в Оболонському районі Києва планують відкрити до кінця 2023 року, а до кінця наступного вже завершити реконструкцію всього об'єкта, повідомив мер столиці Віталій Кличко.

Як повідомив мер у телеграм-каналі, на транспортному вузлі вже стартували роботи: облаштовано тимчасові проїзди, нанесено тимчасову розмітку, встановлено дорожні знаки. Крім того, забетоновано 14 паль із 80, почалося перекладання водопровідних мереж.

Кличко нагадав, що протяжність основного проїзду дворівневої розв'язки і тротуарів становитиме понад 3 км, велосипедних доріжок - 1,5 км. На розв'язці заплановано шість смуг руху і новий підземний перехід. Довжина шляхопроводу - понад 250 м.

"Реконструкція цієї розв'язки збільшить пропускну спроможність транспортного вузла, і за розрахунками проєктувальників, скоротить затори в цій частині Оболоні. Проєктна пропускна спроможність оновленого вузла - понад 11 тис. автомобілів на годину", - зазначив мер.

 

ОСТАННЄ

Пропаганда в РФ готує ґрунт для майбутнього виходу Кремля з переговорів і відмови підписувати перемир'я з Україною – ISW

Президенти Кіпру та Фінляндії обговорили російську війну в Україні в контексті європейської безпеки

Міністри фінансів та голови центробанків G7 підтвердили підтримку України у спільній заключній заяві за результатами саміту

Рух потягів на дільниці Ясіня-Вороненко тимчасово припинено через провал породи і просадку колії - Укрзалізниця

Глава МВФ обговорила з міністром фінансів України реформи для підтримки мобілізації доходів

Рух потягів на дільниці Ясіня-Вороненко тимчасово припинено через провал породи і просадку колії - Укрзалізниця

З початку доби Сили оборони відбили 101 ворожу атаку - Генштаб

Іспанська поліція вважає, що у кілера, який убив Портнова було два спільники - ЗМІ

Технологічні сили України звернулися з відкритим листом до президента з проханням зняти заборону на контрольований експорт вітчизняного озброєння

Одну людину поранено внаслідок атаки ворожого дрона в Запорізькій області – ОВА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА