Інтерфакс-Україна
19:23 13.07.2023

Київрада заборонила публічне використання російськомовного культурного продукту

1 хв читати
Київрада заборонила публічне використання російськомовного культурного продукту

Київська міськрада наклала мораторій на публічне використання російськомовного культурного продукту, зокрема книжок, аудіовізуальних творів і музичних записів, повідомляє пресслужба Київської міської ради.

Це рішення ухвалив 71 депутат на пленарному засіданні II сесії Київської міської ради ІХ скликання в четвер.

"Необхідно остаточно раз і на завжди обмежити російськомовний культурний продукт на території столиці України. Фактично передбачено заборонити публічне висвітлення та демонстрацію російськомовних товарів і послуг, які створені у процесі провадження діяльності у сфері культури. Це книги, художні альбоми, аудіовізуальні твори, музичні звукозаписи, вироби художніх промислів, театральні та циркові вистави, концерти та культурно-освітні послуги. Російська – мова країни-агресора, і їй не місце в серці нашої столиці", - цитує пресслужба Київської міськради слова голови постійної комісії з питань освіти і науки, молоді та спорту Вадима Васильчука.

Окрім цього, мораторій поширюється і на об'єкти матеріальної та духовної культури, що мають художнє, історичне, етнографічне та наукове значення і підлягають збереженню, відтворенню та охороні відповідно до законодавства України.

 

ОСТАННЄ

ГУР відкрило фотовиставку до Дня Героїв

Єврокомісар з питань оборони обговорив із Залужним еволюцію воєнних дій

Глави МЗС України та Канади обговорили необхідність додаткового тиску і санкцій проти Росії

Рада Європи проведе слухання щодо позбавлення Угорщини права голосу

Зеленський обговорив із представниками нацменшин імплементацію закону про корінні народи

Учасники дебатів у британському парламенті закликали свій уряд посилити санкції на причетних до викрадення українських дітей

Сибіга обговорив з новопризначеною очільницею МЗС Канади Ананд шляхи досягнення справедливого і всеосяжного миру для України

Зеленський обговорив з урядовцями економічні кроки для стабільності українців

Україна працює, щоб наступна технічна зустріч відбулася якнайшвидше - Зеленський

У Львові відбувся другий саміт міністрів соціальної політики

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА