Інтерфакс-Україна
16:37 15.07.2023

Сербія передасть Україні гуманітарну допомогу - ЗМІ

1 хв читати
Сербія передасть Україні гуманітарну допомогу - ЗМІ

Уряд Сербії ухвалив рішення про передання Україні гуманітарної допомоги у зв'язку з катастрофою в Херсонській області, що виникла після підриву Каховської ГЕС, повідомляє RTS з посиланням на сербський уряд.

"Новий транш гуманітарної допомоги(...) серед іншого передбачатиме пожертвування товарів і медикаментів від Республіканського управління товарних резервів і товарів Комісаріату у справах біженців і міграції", - йдеться в повідомленні, опублікованому в суботу.

Крім цього, Серія ухвалила рішення про затвердження тимчасового захисту для прийому громадян України, які постраждали внаслідок катастрофи в Херсонській області.

Також як додаткову форму підтримки сербський уряд вирішив організувати цього літа спортивно-реабілітаційний табір для юнацької та дитячої команд Футбольної академії "Динамо" з Києва. Зазначається, що було виділено кошти на організацію літнього табору, що покривають витрати на проживання, харчування, тренування і футбольні матчі.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Окупанти обстріляли 14 населених пунктів Запорізької області, четверо постраждалих - Федоров

15 червня: Яке сьогодні свято, все про цей день

Кремінь про порушення мовного закону на концерті в Києві: це про національну гідність і відповідальність буде

Іранський режим двічі намагався вбити Трампа, заявляє Нетаньягу

У Берліні напали на українця через національність - поліція

Трамп відреагував на стрілянину в Міннесоті, де вбито представницю демократів та поранено сенатора штату

Через черговий ракетний удар Ірану по Ізраїлю загинули троє людей і щонайменше 14 поранених

Напередодні саміту G7 президентка ЄК і Трамп обговорили ситуацію на Близькому Сході та в Україні

Окупанти втратили 210 військових на покровському напрямку, ще один бій триває - Генштаб

Ізраїльські сили ППО збивають ракети, запущені з території Ірану

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА