Інтерфакс-Україна
12:38 20.07.2023

Сирський: Наразі створено всі умови для того, щоб ми повернули Бахмут

2 хв читати
Сирський: Наразі створено всі умови для того, щоб ми повернули Бахмут

Командувач Сухопутних військ Збройних сил України Олександр Сирський заявив, що наразі створено всі умови для відвоювання Бахмута (Донецька область), але з меншими втратами, ніж зазнав противник.

"Я вважаю, що це була велика помилка "Вагнера", коли він повністю заліз в Бахмут, зазнав, можна сказати, шалених втрат в особовому складі. Фактично вони втратили боєздатність. На цей час створені всі умови для того, щоб нам повернути це місто, але з меншими у десятки разів втратами", - сказав Сирський в інтерв'ю ВВС.

За його словами, розташування російських військ наразі нагадує "такий лук, який сконцентрований у Бахмуті".

"І вони перебувають у такому напівоточенні. Ну, цим просто не можна не користуватися", - зазначив Сирський.

Він сказав, що не знає, скільки часу знадобиться на відвоювання Бахмута, але намагатиметься це зробити якнайшвидше.

Говорячи про стратегічне значення Бахмута, Сирський пояснив, що це центр зосередження основних напрямків і доріг. Зокрема, через Бахмут іде дорога з Дебальцевого, дорога з Сіверська, дорога з Горлівки, дорога з Костянтинівки і дорога зі Слов'янська.

"Тобто це центр, де сходяться всі ті шляхи. Використовуючи розвинуту мережу доріг, російські війська можуть наступати щонайменше в трьох таких операційних напрямках. Крім того, взагалі місцевість навколо Бахмута - це зосередження різних панівних висот, які дозволяють контролювати велику частину місцевості навколо, на підступах до Бахмуту. Це підвищує його роль як плацдарму для подальших наступальних дій", - сказав він.

Генерал наголосив, що за три кілометри за Бахмутом місто Часів Яр, і дуже важливо зупинити ворога в Бахмуті, який там розташований у низині.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський провів відеоконференцію з послами й консулами щодо пріоритетів на 2026 рік

Сили оборони відбили заминулу добу 256 ворожих атак - Генштаб

Сибіга обговорив з очільницею МЗС Швеції енергетику, винищувачі й антикорупційні розслідування в Україні

Гутерреш засудив атаки РФ на цивільних та цивільну інфраструктуру в Україні

Росіяни атакували Хмельницьку область ракетами "Кинжал" - ОВА

У Раді зареєстровано законопроєкт про заборону виїзду за кордон порушникам правил військового обліку - нардеп

Правозахисник, директор Інституту стратегічних досліджень та безпеки Лисянський загинув в ДТП

НАБУ та САП вручили клопотання про тримання під вартою колишньому віцепрем'єр-міністру

Трафік у мережі "Київстар" після удару РФ по енергетиці 8 листопада зріс на понад 10% - до рекорду - CEO

Зеленський: Готуємо спеціальні рішення, які можуть зміцнити наш захист в прикордонних областях

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА