Інтерфакс-Україна
07:42 21.07.2023

Хакери зламали електронну пошту посла США у Китаї

1 хв читати
Хакери зламали електронну пошту посла США у Китаї

Хакери, пов'язані з КНР, зламали електронну пошту американського посла в Пекіні Ніколаса Бернса і, ймовірно, отримали доступ до сотень тисяч листів влади США, повідомляє видання The Wall Street Journal із посиланням на джерела.

"Пов'язані з Пекіном хакери отримали доступ до електронної пошти посла США в Китаї Ніколаса Бернса. Вважається, що хакери отримали доступ щонайменше до сотень тисяч електронних листів офіційних осіб США", - повідомили співрозмовники видання.

Зазначається, що хакери також могли зламати обліковий запис електронної пошти чиновника, який опікується східноазійським напрямком у Держдепартаменті США.

Раніше в липні американські ЗМІ повідомляли, що облікові записи електронної пошти чиновників держдепартаменту та міністерства торгівлі США зазнали атак китайських хакерів.

Ті кібератаки були зафіксовані за кілька тижнів до червневої поїздки держсекретаря США Ентоні Блінкена в Пекін. Microsoft повідомила раніше, що метою атак стали облікові записи 25 організацій, включно з федеральними агенціями.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Польські пошукові роботи в селі Угли на Рівненщині відбудуться в березні-квітні 2026р - Мінкультури

АМПУ повідомила про витік рослинної олії в акваторії порту "Південний" внаслідок останніх масованих атак

Зеленський повідомив про "дуже хороший" відсоток влучань "Нептунів"

Зеленський: вступ України до НАТО – це вибір членів Альянсу, але Україна від цієї перспективи не відмовиться

Можливість створення на Донеччині вільної економічної зони можуть розглянути після надання гарантій безпеки Україні – Зеленський

Зеленський: для проведення референдуму щодо мирної угоди потрібно 60 днів і повне припинення вогню

Україна пропонує, щоб ЗАЕС експлуатувалася спільним підприємством, до складу якого входять США і Україна – Зеленський

Україна оцінює втрати від агресії РФ у $800 млрд – Зеленський

Відкриття Epiland в "Епіцентрі" в Києві спричинило приріст продажів сусідніх відділів від 15% до 42%

Проєкт мирного плану передбачає угоду про вільну торгівлю з США, демілітаризацію Кінбурзької коси та вибори - Зеленський

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА