18:42 23.07.2023

Зеленський: Україні потрібен повноцінний повітряний щит – лише так можна перемогти російський ракетний терор

1 хв читати
Зеленський: Україні потрібен повноцінний повітряний щит – лише так можна перемогти російський ракетний терор

Україна разом із партнерами може перемогти російський ракетний терор, але для "захисту всієї нашої території, для всіх наших міст і громад, потрібно більше систем протиповітряної оборони", вважає президент України Володимир Зеленський.

"Україні потрібен повноцінний повітряний щит – лише так можна перемогти російський ракетний терор. Ми вже показали, що можемо збивати навіть ті російські ракети, якими терористи особливо хвалилися. Завдяки допомозі партнерів і наданим Україні системам ППО наші захисники неба врятували тисячі життів", - написав Зеленський у телеграм-каналі в неділю.

"Але для всієї нашої території, для всіх наших міст і громад, потрібно більше систем протиповітряної оборони. Світ не повинен звикнути до російського терору – потрібно перемогти терор. І це можливо!" - переконаний глава Української держави.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Наступний саміт щодо України відбудеться у Великій Британії у суботу - ЗМІ

Відключення опалення в Києві залежатиме від температурних показників – КМДА

У Львівській області повідомлено про підозру учасникам групи, які виготовляли фальшиві документи для військовозобов’язаних – прокуратура

Україна та Туреччина домовилися розширити співпрацю, зокрема взаємодію міст і регіонів - Офіс президента

Порошенко передав військовим ще два комплекси "Ай-Петрі"

"Метінвест Політехніка" розпочинає співпрацю з італійською Danieli для розвитку "зелених" технологій у металургії

З початку березня евакуйовано 95 донеччан до більш безпечних регіонів України - обладміністрація

В разі потреби ЄС готовий підтримати Україну за допомогою супутникових можливостей GOVSATCOM

У Києві припинять евакуацію приватних авто під час повітряної тривоги – влада

Загинула людина в результаті ворожих обстрілів прикордоння Чернігівщини - поліція

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА